NovinkyPříležitostiŽivotní styl

Markéta Kopčilová: Na kafe za 4,- Eura jsem prostě neměla.

Markéta Kopčilová: Na kafe za 4,- Eura jsem prostě neměla.

Velmi často si vzpomínám na dobu před necelými 8 lety, kdy jsem žila klasický zaměstnanecký život úředníka, který vlivem nemoci padl na dno, zvláště ekonomicky. Tedy upřímně, ekonomicky jsem na tom byla blbě již předtím, ale zmíněná doba nasadila situaci korunu. Nechci si hrát na chudinku, neboť s odstupem času vím, jak vhodné pro můj vývoj bylo vyzkoušet pachuť dna a jak zásadně to ovlivnilo můj další život. Jak o mně říká manžel – jsem děvče z hor, zvyklá na málo, protože u nás v Bílých Karpatech byl život odjakživa tvrdý. Umím si ovšem užít peníze, umím si užít relax, jsem ve wellness kdykoliv mi to čas dovolí, nemusím se “ohlížet na korunu”. Dnes jsem Organizační manažer a v mém životě se proměnilo skutečně všechno, třeba to bude pro vás malá inspirace.

Když jsem dostala do rukou příležitost LR Health & Beauty, absolutně jsem nevěřila, že bych mohla uspět. Proto jsem si řekla, že budu LR vnímat pouze jako koníček a zdroj výhodného nákupu. Šíleně mne štvali, ale přitom přitahovali lidé kolem LR. Oni prostě dobře vypadali, usmívali se, voněli, měli super oblečení uměli mluvit a být pozitivní. To “normální” člověk velmi těžce pochopí. Cítila jsem to jako faleš, přestože mne to neustále přitahovalo a v hloubi duše jsem chtěla být také taková. Tedy ne falešná, ale tak opravdově taková…

Přála jsem si dát kafe na benzínce a nespěchat.

Na začátku mé spolupráce s LR mne dost ovlivnili organizační manažeři, manželé Šedkovi. Měla jsem možnost jet s nimi v Mercedesu do Německa a chtě nechtě jsem viděla jejich životní styl. Už to, že jsem jela v Mercedesu, který jsem do té doby viděla jen v televizi, byl pro mne mazec. No ale pojďme dál. Šedkovi mají rádi kávu a nikam nespěchají. V té době to pro mne bylo šílené. Byla jsem z cesty velmi unavená a taky by se mi líbilo mít možnost dát si kávu na každém padesátém kilometu. Jenže ta káva stála 4 Eura! Takže jsem raději sama sobě vysvětlila, že mám Crohn a kávu nemůžu tolik pít. Co mne však totálně iritovalo byl fakt, že jsem nechtěla na každé benzínce stát, potřebovala jsem být brzy doma! Ráno jsem totiž musela nastoupit do zaměstnání na sedmou hodinu a musela jsem se vyspat. Oni však nespěchali, užívali si a dlouho pili tu kávu.

Ta káva je pro mě symbol, ale tím to vše jen začalo. Díky penězům z LR jsem si mohla dovolit nakoupit skutečně profi techniku k podnikání. Kvalita a rychlost rozhoduje, takže jsem si najednou mohla dovolit nový Macbook, iPhone, Apple Watch… prostě vše, co si člověk na úřadu rozhodně jen tak nekoupí. Můj bonus na mateřské dovolené převyšuje plat finančního úředníka minimálně 5x, a to při polovičním času práce.

Díky LR jsem si mohla dovolit dokončit nákup a kompletní rekonstrukci bytu ve stylu Feng Shuei. Dostala jsem možnost mít několik malých manažerských vozů Volskwagen Polo a na konci září budeme s manželem přebírat nejnovější Mercedes GLC, který jsme si sami sestavili přesně podle našich představ a potřeb. Dětem můžu dopřát tu nejlepší péči z kosmetiky LR, nejkvalitnější bio potraviny z vlastní zahrady a především – mají můj čas, protože nemusím chodit do zaměstnání. Co víc jim dát, než lásku, čas, pozornost. Tohle je moje realita, můj životní styl. A znovu opakuji, že jsem ani ve snu netušila, že toto vše je pro mne, děvče z hor, možné.

Být pánem peněženky a času.

Kéž bych vám mohla jen vyjádřit, jak moc mne tento výlet ovlivnil, káva a čas. Být pánem peněženky a času. Od té doby uplynulo již pár let a můj život jsem s LR rapidně otočil směrem vzhůru, což je jiný příběh. Nicméně dosud mne velmi často při mých cestách můžete potkat na benzínce, kde si dávám kafe, zákusek a nespěchám. Není takové zastávky, abych si na příběh z Německa nevzpomněla a jsem nesmírně šťastná, že mohu svými zkušenostmi inspirovat další lidi, kteří mají rovněž “rádi kávu a chtějí mít čas si ji vychutnat”. Jsem vděčná a děkuji.

Doporučené stránky:
www.marketakopcilova.cz
www.kopcilovi.cz

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky