Životní styl

Mateřská utekla tak rychle. A co teď?

Mateřská utekla tak rychle. A co teď?

Jmenuji se Michaela Miklicová a rozhodla jsem se napsat osobní zamyšlení o životní situaci, kterou jsem si dříve docela málo uvědomovala a myslím, že se netýká pouze mne. Tento týden, když jsem vypisovala přihlášku pro dceru Vanesku do školky,  tak jsem si položila jednu krásnou a důležitou otázku: “ Míšo, co vlastně chceš dělat až ti skončí mateřská dovolená a malá pak půjde do školky?” Celou dobu jsem si totiž nepřipouštěla,  jak to rychle utíká a že  dříve nebo později budu tuto situaci řešit. A taky může nastat stav, že ji do školky nevezmou a co potom! Spoléhat neustále na babičky nemůžeme  a bez práce a hlavně bez peněz si to nedokáži představit. Upřímně, kdo by o to stál, že?

Začala jsem tedy reálně uvažovat, čemu bych se chtěla věnovat, aby mě práce naplňovala a  šly za mnou vidět nějaké výsledky. Asi před rokem jsem na mateřské začala vyrábět náramky z korálků. Teď jsem rozšířila nabídku o klipy na dudlíky a kousátka. Mám v plánu ještě nějakou manuální práci, která mě bude bavit a budu mít radost, že zákazník dostal vše dle svých představ. Uvidíme, kam mne to zavede, možná to bude ještě vše jinak.

Před nějakou dobou mi kamarádka Kamča Ligasová představila  produkty a příležitost LR Health & Beauty. Ona sama možná netuší, jak moc mne nadchla. Jak moc se chci věnovat a rozvíjet i v tomto směru. A proč?! Protože jsem máma a přirozeně hledám pro svou rodinu kvalitní výrobky, které jsou pro zdraví, krásu, atp. A právě tu kvalitu jsem našla u LR. Jistá jsem si už jen proto, že je vyrobena v náročném Německu. A po vyzkoušení jsem se i zamilovala. Velmi zajímavá je pro mne také vidina toho, jak si díky přenosu zkušenosti, kvality a servisu mohu vydělat peníze i jako žena bez hlídání. A co je pro mne pecka? To, že mohu přenosem této myšlenky pomoci dalším ženám.

Začala jsem se tedy více zajímat a vzdělávat. Nedávno jsem navštívila seminář vedený Markétou a Petrem Kopčilovými v Uherském Brodě, který byl věnován tématu: Jak poznat, že můj cíl je opravdu můj. Malovali jsme intuitivní kola životních oblastí a to mi ukázalo, kde je třeba začít!  Je to o upřímném cíli, který když si definuješ, máš šanci jej dosáhnout. Líbilo se mi, že jsem slyšela, že LR myšlenka nemusí být životní cesta každého, ale může tě posunout k tomu, co je tvoje vášeň. Zkrátka víš co chceš, proč to chceš a jaký bude výsledek. A to platí napříč životem. Bylo to opět inspirativní setkání, těším se na další.

Takže když jsem si to doma nechala rozležet v hlavě, mé rozhodnutí o stavu po mateřské směřuje k jasné aktivně se věnovat LR Health & Beauty a k tomu mít koníček, tedy manuální práci, kterou budu dělat taky doma.

Je pro mě důležité vydělat kvalitní peníze, které mi umožní naplnit to, po čem velmi toužím. Tedy být s rodinou, být zdravá a spokojená. A k tomu všemu mi může LR pomoci. Tak mi držte palce a přeji vám, aby jste našli svůj směr také.

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.