Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Životní styl

Mateřská utekla tak rychle. A co teď?

Mateřská utekla tak rychle. A co teď?

Jmenuji se Michaela Miklicová a rozhodla jsem se napsat osobní zamyšlení o životní situaci, kterou jsem si dříve docela málo uvědomovala a myslím, že se netýká pouze mne. Tento týden, když jsem vypisovala přihlášku pro dceru Vanesku do školky,  tak jsem si položila jednu krásnou a důležitou otázku: “ Míšo, co vlastně chceš dělat až ti skončí mateřská dovolená a malá pak půjde do školky?” Celou dobu jsem si totiž nepřipouštěla,  jak to rychle utíká a že  dříve nebo později budu tuto situaci řešit. A taky může nastat stav, že ji do školky nevezmou a co potom! Spoléhat neustále na babičky nemůžeme  a bez práce a hlavně bez peněz si to nedokáži představit. Upřímně, kdo by o to stál, že?

Začala jsem tedy reálně uvažovat, čemu bych se chtěla věnovat, aby mě práce naplňovala a  šly za mnou vidět nějaké výsledky. Asi před rokem jsem na mateřské začala vyrábět náramky z korálků. Teď jsem rozšířila nabídku o klipy na dudlíky a kousátka. Mám v plánu ještě nějakou manuální práci, která mě bude bavit a budu mít radost, že zákazník dostal vše dle svých představ. Uvidíme, kam mne to zavede, možná to bude ještě vše jinak.

Před nějakou dobou mi kamarádka Kamča Ligasová představila  produkty a příležitost LR Health & Beauty. Ona sama možná netuší, jak moc mne nadchla. Jak moc se chci věnovat a rozvíjet i v tomto směru. A proč?! Protože jsem máma a přirozeně hledám pro svou rodinu kvalitní výrobky, které jsou pro zdraví, krásu, atp. A právě tu kvalitu jsem našla u LR. Jistá jsem si už jen proto, že je vyrobena v náročném Německu. A po vyzkoušení jsem se i zamilovala. Velmi zajímavá je pro mne také vidina toho, jak si díky přenosu zkušenosti, kvality a servisu mohu vydělat peníze i jako žena bez hlídání. A co je pro mne pecka? To, že mohu přenosem této myšlenky pomoci dalším ženám.

Začala jsem se tedy více zajímat a vzdělávat. Nedávno jsem navštívila seminář vedený Markétou a Petrem Kopčilovými v Uherském Brodě, který byl věnován tématu: Jak poznat, že můj cíl je opravdu můj. Malovali jsme intuitivní kola životních oblastí a to mi ukázalo, kde je třeba začít!  Je to o upřímném cíli, který když si definuješ, máš šanci jej dosáhnout. Líbilo se mi, že jsem slyšela, že LR myšlenka nemusí být životní cesta každého, ale může tě posunout k tomu, co je tvoje vášeň. Zkrátka víš co chceš, proč to chceš a jaký bude výsledek. A to platí napříč životem. Bylo to opět inspirativní setkání, těším se na další.

Takže když jsem si to doma nechala rozležet v hlavě, mé rozhodnutí o stavu po mateřské směřuje k jasné aktivně se věnovat LR Health & Beauty a k tomu mít koníček, tedy manuální práci, kterou budu dělat taky doma.

Je pro mě důležité vydělat kvalitní peníze, které mi umožní naplnit to, po čem velmi toužím. Tedy být s rodinou, být zdravá a spokojená. A k tomu všemu mi může LR pomoci. Tak mi držte palce a přeji vám, aby jste našli svůj směr také.

 

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Zdraví

Tak letošek je o tom, že stále více lidí vyhledává letní dovolenou v horách. Chybí jim klid? Chtějí čerpat energii z hor? Jsou přesyceni ...

Emoce

Helou! Tento článek jsem napsal 17. ledna 2019 – ano, před více než rokem a nevydal ho. Doma jsme už věděli, že je ekonomika...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!