Krása

Můj osobní strážce Zeitgard

Helou! Dnes vám chci představit svého osobního strážce – jsme spolu už čtyři roky a byla to láska na první pohled i dotek: antiage systém péče o pleť od LR – Zeitgard. Komplexní systém péče ve třech krocích garantuje zdravou, omlazenou a vyživenou pleť. Jaké jsou mé zkušenosti? Co se mi na něm líbí a proč? Má nějaké nevýhody? Dozvíte se, jen čtěte 🙂

ZEITGARD Systém pro čištění pleti je prvním krokem pro účinné a dlouhodobé anti-age ošetření. Je optimální přípravou pro další kroky péče o pleť. Tento inovoativní produkt je revolucí v klasickém čištění obličeje. Je mnohem účinnější než ruční mytí a hlavně šetrný vůči pokožce. Díky ZEITGARD je pleť dokonale připravena na ošetření dalšími přípravky. Tvář vypadá zdravější a už na první dotek je hladší – to je téma pro ženy i muže.

Ucelený systém péče o pleť Zeitgard se skládá ze tří kroků. Dnes vám představím krok č. 1 – Čistící kartáček.Můj Zeitgard se mi dostal do rukou týden po uvedení na slovenský trh. Způsobil tehdy oprávněné šílenství. Věděli jsme, že LR uvede „kartáček“ na obličej, ale že to bude luxusní technický výdobytek futuristického designu, to nás nenapadlo. Nejen že skvěle vypadá, ale je také výborným a funkčním ochráncem krásné a zdravé pokožky.

Co obsahuje Zeitgard krok 1?

Sada obsahuje strojek s USB adaptérem, vyměnitelnou antibakteriální hlavici a čistící gel nebo pěnu. Zeitgard kartáček nabízí dvě varianty – růžový pro citlivou pleť je vhodný i pro ekzémy, psoriázu apod … velmi jemný kartáček a jemná čistící pěna citlivě odstraňuje odumřelé části pokožky, prokrvuje a čistí. Modrá varianta je vhodná pro běžný typ pleti, normální, smíšenou a mastnou pleť. Individuálně je možné i kombinovat – podle pocitů. No já například, když použiji čistící krém na jemnou pleť, mám pocit filmu na pleti a jemně lepivý pocit, to s gelem nemám.

Jemný kartáček je opravdu jemný, nebojte se proto použít modrý. Sama jsem začínala s růžovou, ale za měsíc jsem ji vyměnila. Můžete si zakoupit oba varianty hlavic a přípravků, strojek zůstává stejný.

Jak čistit pleť kartáčkem Zeitgard?

Je to velmi jednoduché. Já postupuji takto – odstraním makeup odličovacím přípravkem (Racine pěna), pleť navlhčím. Na hlavici nakapu určené množství přípravku a zapnu strojek. Čistí se 3 zóny – levá tvář, čelo, pravá tvář (s tvářemi i brada a nos) .Vyhýbáme se očnímu okolí. Po 20 sekundách čištění zazní signál, kdy se přesouváme na další zónu. Celá tvář trvá čistit 1 minutu. Je možné nastavit 3 stupně intenzity. Antibakteriální kartáček jemně osciluje a hloubkově čistí a odstraní nečistoty z pleti. Vlákna kartáčku jsou napuštěny nanostříbrem a konečky jsou zaoblené, čili jsou k pleti mimořádně citlivé, odpuzují bakterie a nečistoty a nevtláčí je hlouběji do pokožky jako některé levné mechanické kartáčky na obličej.

Celý kartáček je voděodolný, tedy čistit pleť můžete rovnou ve sprše. Používat jej  můžete každý večer nebo několikrát týdně. Po vyčištění pleti kartáčkem následuje ošetření krokem 2 – řekneme si příště – nebo standardndě hydratačním tonikem, aplikací denního / nočního krému.

Jak pečovat o svůj Zeitgard?

Kartáček nevyžaduje žádnou speciální péči. Jednou za čas je třeba jej postavit do akumulátoru a dobít baterku, jednou za tři měsíce používání třeba vyměnit hlavici za novou. Sami to i spatříte, opotřebovaný kartáček začne mít světlejší konečky vláken, takový kartáček již nečistí tak dobře a začne být nehygienický. Máte doma Zeitgard? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása