Můj týden s LRNovinky

Můj týden se značkou LR Health & Beauty: Bohumila Ďurišová

Můj týden se značkou LR Health & Beauty: Bohumila Ďurišová

Jak se žije LR partnerce, mamince pětiletého syna a virtuální asistentce v jednom? Začtěte se do zážitků z jednoho týdne se značkou LR Health & Beauty.

Pondělí

Syn se nečekaně budí již v 5:30, což je proti běžnému budíčku kolem osmé celkem šok. Zatímco si hraje, dám si ranní dávku broskvového Aloe Vera gelu nalačno, chystám si presso k snídani a ranní dávku Probalance, také probiotika. To si dám později se snídaní. Malý kašle. Nepozdává se mi to a tak mu raději dávám dávku Colostra Liquid. Kolem osmé jdeme do školky. V půl deváté začínám pracovat. Pracuji z domu, což je příjemné. Ráno spájím aktivity, udělám si ranní smoothie a hned z toho zároveň tvořím výstup na Instagram. Dokončím ranní kolečko správy sociálních sítí vlastních i klientů. Dnes přebírám novou agendu od jednoho klienta, koordinujeme se online. Na konci dne toho mám tak akorát dost. Škoda, že mi došel Mind Master, myslím, že je nejvyšší čas ho opět nasadit. Píšu si do poznámek, že si nesmím zapomenout objednat ABO program. Okolo čtvrté jdu pro malého do školky. Večer patří rodině a nám dvěma. Hrajeme si, vaříme večeři… Koupe se stále v dětské mycí emulzi LR, kterou používáme od jednoho roku. Zatím neprotestuje. Mám radost, nic jemnějšího na dětskou kůži neznám.

Úterý

Sněží! Syn ráno stále pokašlává. Colostrum dávkujeme dle předepsané dávky. Tváří se vesele, těší se, jak si budou ve školce hrát na sněhu. Když se vrátím domů, říkám si, že by bylo hezké udělat pěknou fotku n nebo video a balkóně se zasněženou krajinou v pozadí. Chyba. Můj Samsung S8 se vysmekne z držáku a tvrdě dopadne na dlaždice balkónu. Bojím se jej obrátit. Je to tam. Prasklý displej. Proboha. Zatím “zařvalo” jen několik pixelů. Naštvaně balím nápad s videem. Už nemám chuť ani jít natáčet ošetření pleti s Zeitgard a aplikaci Serox pleťové masky. Raději pracuji za PC na projektech klientů, máme toho nyní víc, než dost. Kolem jedenácté máme týmový firemní Skype, moje veselé kolegyně mi zlepší náladu. Odpoledne volá bývalý muž, zda bychom přišli se synem na návštěvu – vím, že to malý uvítá a tak souhlasím. Mobil se pomalu ale jistě mění v stroboskop. Po školce jdeme na návštěvu. Malému koupím ještě kapky na kašel. Večer také musím poslat objednávku – beru 6 Coloster a Krém s propolisem, který je v únoru v akci – v mé domácnosti se doslova vypařuje a už máme poslední. S přítelem se o něj přetahujeme. On jej používá na ruce, já na tvář. Domů přicházím kolem osmé. Ukládám malého ke spánku a záhy se do říše snů odeberu také. Mobil je “kaput”.

Středa

Ráno již v 6 hodin posílám objednávku do Alzy na náhradní telefon. Vyjde to levněji než výměna displeje na S8. I tak jsem si “vydělala.”. Zlobím se na sebe. Ráno hned ze školky letím do Alzy pro nový kus. Je to hrůza, kolik mých aktivit je fixováno na mobil. Bez něj si ani nezavolám taxík, ani neuhradím platbu. Ještě že dnes nemá dojít kurýr z LR balíkem, ani by se nedovolal. Cestou domů ještě skočím na poštu s balíčky zboží pro klienty. V deset už spokojeně sedím zpátky doma u PC a mám opět funkční telefon. Koupila jsem si J5, no musí stačit. Byl v akci. Jsem na Samsungy zvyknutá. Opět se věnuji práci pro klienty, doháním zejména záležitosti  s Instagramem. také se snažím dodržet své tři výstupy denně na mém kontě. Je to součást mé online aktivity a také výzvy, kterou jsem přijala.  Výzva  běží již týden a já se k ní podrobněji dostávám až teď. Ach. Odpoledne se dohadujeme s rodiči synových spolužáků, že zítra vyrazíme spolu na dětské hřiště do Fun City, ať se kluci vyřádí. Středu večer zasvěcuji  konečně důkladné přípravě na výzvu, chystám si jmenné seznamy, denní kvóty a plán, co a jak budu komunikovat. Tentokrát to dokážu!

Čtvrtek

Ráno klasicky do školky, domů k PC a pracovat. Tento týden to nakonec celkem jde. Hodně jsem toho stihla. Na každý den si plánuji, co musím udělat a jedu strikně podle listu. Občas vypínám messenger, aby mě nerušil. Stále si mnoho lidí myslí, že při práci z domu se válím na gauči, piju kávu a čekám na přátelský pokec s nimi. Nene, kamarádi, zábava až potom, jak se říká, práce kvapná málo platná. V poledne přichází kurýr a nese LR balík. Při přebírání vidím, jaké má zničené ruce – přitakává, že od těch krabic a špagátů, že to i teď v zimě bolí. Doporučuji mu náš mycí gel, Sprej první pomoci a hlavně krém s propolisem. Slibuji mu, že až přijede příště, nachystám mu malý balíček vzorečků, ať skusí. Po obědě jedeme další část přebírání agendy, tentokrát s druhou kolegyní. Naštěstí to jde lépe než v pondělí, už tomu víc rozumím. Okolo páté volá rodič sbírající spolužáky, že je má všechny v autě a sejdeme se za hodinu na hřišti. Využívám poslední čas k dokončení práce a vyrážím za nimi do obchodního centra. Povídáme si, kluci dovádí. Před osmou hodinou jsme doma. Synův kašel se mi nelíbí, zdá se mi to horší. Dávám colostrum, kapky a jdeme spát. Zničen hřištěm usíná brzy.

Pátek

Ráno jsem se rozhodla, že když už týden kašle a Colostrum to nevyřešilo, že bychom přeci jen měli skočit k doktorce. Odhlašuji ho ze školky, práci si posunu na později, zruším schůzku a jedeme. Výsledkem je zánět průdušek, dostáváme antibiotika. Paní doktorka nás za nasazení Colostra moc chválí. Nemá teplotu, cítí se dobře, ATB máme na pět dní, nemusí ležet, ale doporučuje nám klidový režim. Malý má radost, že nemusí do školky. Pro mě to znamená, že v práci udělám jen to nejnutnější. Naštěstí jsme sehraný tým a on si hraje sám, když maminka pracuje. Na oběd si uděláme jeho oblíbené fazole s vejci. Dívám se na něj, jak se cpe a září blahem. Jak málo stačí ke štěstí. Kolem druhé odpoledne usíná a spí skoro do pěti. Přisuzuji to nemoci a léčení. I k antibiotikům stál dáváme Colostrum podpůrně, dostává také Pro 12 – bez probiotik to teď nepůjde. Za tři hodiny, co spí, s klientkou dokončíme online vše, co jsme potřebovali k pátku mít hotovo. Mám radost. Když se malý vzbudí, vypínám pracovní věci a věnujeme se sami sobě. Máme klidný večer. Ráno má jít s babičkou do divadla, tak ať je co nejvíc fit. Večer také oslovuji první vlnu ze seznamu. Hlavně vydržet!

Sobota

Krásný slunečný den před námi! Udělám si kafíčko a šup zase k práci – bohužel v mém světě se jede pátky svátky (ale relaxovat umím, nebojte!). Malý vstává kolem deváté, s úsměvem. Za hodinu odchází s babičkou a tetou do divadla a potom k tátovi na víkend. Mě čeká tedy volný a plodný pracovní víkend – často právě kumuluji klíčové práce, na které se musím soustředit na víkend, kdy malý není doma, mám klid nikdo mě neruší, lidé většinou nejsou v práci, tak mě nikdo nenahání. Stav ideál. 🙂 Zajdu nakoupit, navařím, střihnu si nějaké ty posty na sociální sítě, udělám předpřípravu. Následně se věnuji práci pro klienta, monitoring médií se prostě musí dělat denně. Potom je čas na přípravu materiálů pro sociální sítě druhého klíčového klienta. Mezitím si zapisuji nápady, dnes se jimi jen hemžím 😀 A následně psát článek pro Helou! – zjišťuji, že den nějak rychle uběhl, večer se dívám v televizi na Motýlka a dopisuji si seznam kontaktů. S hrůzou zjišťuji, že dnes jsem jim moc nedala. Ale kvótu na sociálních sítích plním dobře, začíná mi zvyšovat zájem o produkt, a generuje drobný prodej – další Probalance, čaje Figuactiv, Sprej první pomoci, krém s propolisem. Proč ne?  Jsem vděčná.

Neděle

Budím se v půl sedmé do nádherných mínus 11. To ještě ujde. Konečně vymrznou bacily. Již automaticky naplním své ranní kolečko sociálních sítí (klientské i vlastní), dám v klidu kafíčko, posnídám, pustím si na Youtube vzdělávací videa a vařím při tom maso z rýží. Když dovařím, vyrazím na procházku do přírody do Liščího údolí, cestou si střihnu videjko, doma se v klidu naobědvám, obvolám rodinu, dodělám rozdělanou práci. Mezitím řeším 2 klientky, které mají zájem o Colostrum. Okolo páté přichází malý domů, dáme si večeři a dnes máme večer společný skvělý program – vystoupení shaolinských mnichů v Hant aréně. Dnes pociťuji veliký klid a mír a vděčnost, za vše, co mám, kým jsem a kým mohu být.

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.