Můj týden s LR Health & BeautyNovinkyŽivotní styl

Můj týden se značkou LR Health & Beauty: Pavla Miholová

Můj týden se značkou LR Health & Beauty: Pavla Miholová

Pondělí

V pondělí dopoledne jsem oslovena k vytvoření článku Můj týden s LR pro web Helou. Jsem překvapena i poctěna zároveň. Jsem teď maminka na rodičovské dovolené se synem, kterému ještě nejsou ani 2 roky, navíc jsme v radostném očekávání dalšího potomka. Nepřipadám si, že bych byla na špici v naší struktuře, ale zároveň je to výzva. I já přece někoho můžu inspirovat. Tak s chutí do toho!

Dopoledne ještě zvládáme v rychlosti drobné domácí práce a společně stavíme autíčka a komíny z Lega. Po obědě se chystáme na spinkání. Syn mi dneska chce usínat v náručí. Zpívám mu a on se dnes snad poprvé přidává ke mně.. „Táto, mámo“. Je krásné slyšet první pokusy o písničku. Navíc já jako hudebník vnímám jeho každodenní posuny a velmi oceňuji jeho osobitý projev.

Po chvilce už pravidelně odfukuje a já ho ukládám do postele. Teď mám „chvilku pro sebe“. To ale neznamená, že budu jen tak lenošit, naopak! Je to čas, který věnuji svým aktivitám. Otvírám počítač a s kamarádkou konzultuji posílení imunity pro její děti formou hustého koncentrátu Vita Active Red. Dále si domlouvám se spolužačkou schůzku na středu, abychom pořešily její problémy po porodu a ona byla zase brzy fit.

Po návratu mého muže z práce se jdeme společně projít s naším psem ven na procházku a pak už se u nás usilovně pracuje – chlapi dávají chemické kotvy a montují, já se věnuji prádlu – praní, skládání.

Pak jedeme na návštěvu za mým dědou a babičkou. Děda má jet ve středu na opakovanou operaci hematomu v hlavě, tak jej chceme podpořit a rozveselit. Už ve dveřích nás vítají a děda mi hlásí, že poctivě dobral všechny čtyři lahvičky tekutého Colostra. Toto přírodní antibiotikum mu doporučil MUDr. Pavel Hanzelka (Chirurg, Internista) v rámci telefonátu na LR lékařskou linku brát dle stanoveného dávkování na zaléčení akutního chřipkového stavu a v rámci přípravy na operaci. Děda je zdravý a čiperný na svůj věk 80 let. Nahání se s malým, poskakuje, dělá blbiny. Když ho vidím, tak vím, že to zvládne!

Po návratu domů chystáme rychle jídlo a malého k uložení do postele. Dáváme si společně každý den Vita Active Red, který obsahuje kompletní denní dávku vitamínů, je obrovským zdrojem kyseliny listové (super pro mě jako těhotnou) a má dvojnásobnou dávku vitamínu D (super pro děti). Přidáváme si i Colostrum, protože babička ještě po nemoci trochu kašlala a přišlo mi, že i syn večer pokašlával, tak abychom byli chráněni.

S mým mužem dáváme do pořádku prostor doma a uklízíme nádobí. Teď mi skrz upozornění na Facebooku hlásí, že vyběhl nový díl Podpultovky – Colostrum. Velmi aktuální téma a žádaný produkt. Hned se loguju a pouštím.. aspoň mi ta práce půjde líp od ruky.

Ještě vyčistím pleť pomocí série Microsilver PlusMycí krém a Pleťový krém – a vyčistím zuby s Aloe Vera Extra svěží pastou a dnes už hajdy na kutě.

Úterý

Den u nás začíná v koupelně. Po klasické ranní hygieně si čistíme zuby pastou Aloe Vera. Pleť si ráno omyji vodou a použiji celou řadu Racine k očištění pleti po nočním spánku. Poté aplikuji Aloe Vera multi-aktivní denní krém k hydrataci mé pokožky. Aloe Vera krém s propolisem dávám přes zimu synovi na obličej a ruce a sobě na ruce k hloubkové hydrataci pokožky a zacelení případných prasklinek.

Po snídani mám výjimečně trochu prostor, přeji bratrovi k svátku a v rychlosti proletím sociální sítě. Nečekaně stihnu projít kromě klasického kolečka na svých stránkách i informace v naší uzavřené skupině na Facebooku Helou! info. Na webových stránkách Helou.cz pročítám články od inspirativních LR partnerů naší skupiny – mimo jiné i mé sponzorky Hanky Vágnerové o výchově dětí alias procházce Jurským parkem, který mne opravdu pobavil, protože sama teď dobře vím, jak to my maminky vlastně máme.

Dopoledne u nás probíhá v kreativním duchu – kreslíme ostošest s pauzami na krátké hraní se zvířátky. Pak obědváme a jdeme spinkat. Mám jen chvilku na to, než manžel dorazí z práce a bude hlídat syna. Jdu se upravit do města – nanáším Bezolejový make-up, který je nestíratelný a jeho nejjemnější složky obsažené v pudru pečují o dlouhodobý matující účinek, a oči dokreslím černou linkou a Deluxe fantastickou řasenkou. Vše završuji parfémem Mónica Naranjo EdP.

Dneska jdu na kontrolu s miminkem v bříšku. Už se těším, až zase uvidím, jak roste a má se čile k světu. Doktor konstatuje, že je vše v naprostém pořádku a pouští mi i tlukot srdíčka. Nádhera! Vždycky jsem pak taková naměkko.

Ve městě ještě zařídím pár nutností a skočím na rychlý nákup. Po cestě nazpět si dělám radost a když už jsem si dneska tak sólo „vyvrzla“, kupuju si pěknou halenku, ať jsem šik mamča.

Vracím se domů. Odbočuji do naší ulice a úplně ve mně hrkne… Před naším domem stojí 2 záchranky! Bez posádky a bez lehátek! Vidím, že u nás na chodbě se svítí, což je nezvyklé, a vidím tam pohyb. Jsem mrtvá strachy! Hlavou mi probleskují myšlenky, co vše se mohlo stát… Rychle zaparkuji auto a snažím se dostat domů, teď tu díky záchrankám je ztížený provoz a navíc každý „načuhuje“. Připadá mi to jako strašně dlouhá doba. Mám sucho v krku, srdce mi buší na poplach. Odemykám. Volám už od dveří nejistým hlasem. Odpověď je ale jasná a rázná: „My jsme v pořádku!“. Uff. Spadl mi kámen ze srdce. Tak strašný pocit strachu o své nejbližší už nechci vícekrát zažít! Emoce se ve mně hromadí. I po půl hodině to stále rozdýchávám. Nebýt těhotná, dám si snad „aj štamprlu“. Naštěstí máme doma i jiné řešení od psychického a fyzického stresu a tím je Mind Master, který má také své místo v naší lednici. Protože jsem už v druhém trimestru volím variantu Red a dávám si tak svou „štamprlu“ pro zdraví.

Navečer ještě vyvenčíme pejska a nachystáme večeři. Dáváme si Vita Active a Colostrum. Chlapi se pomalu ukládají na spaní. Využívám volnější chvilku a dávám to doma trochu do pořádku. Pak řeším LR – domlouvám předání produktů, schůzku a se svými lidmi ještě konzultuji dávkování tekutého Colostra.
Večer se s manželem naložíme do vany, super relax! Oholím se sice pomocí pánského Aloe Vera Zklidňující gelu na holení, ale mám ho ráda, protože je super i pro mou pokožku. Pak se umyjeme Aloe Vera Vlasovým a Tělovým šamponem a já se celá namažu Aloe Vera Hydratačním tělovým balzámem. Pleť ošetřím pomocí řady Microsilver Plus a zuby vyčistíme Aloe Vera Extra svěží pastou. Zhasínáme! Dobrou noc…

Středa

Dnes se nám podařilo se synem spinkat celkem dlouho. Ráno zvládneme v koupelně ranní hygienu. Dáme si dávku tekutého Colostra a probiotika Pro 12 k posílení imunitního systému. Po snídani závodíme v ježdění na motorce. Tato aktivita syna baví celé dopoledne. Já mezitím vařím polévku a těstoviny pasta bolognese a la co dům dal. Chystám i jarní výzdobu a i novými rostlinami připravuji tak náš dům na příchod jara. Po obědě se chystáme na spinkání. Opět při uspávání společně zpíváme a usínáme v náručí. Teď v těhotenství jsem někdy více unavená, tak jsem na chvilku zadřímla se synem. Po chvilce procitám a vrhám se na své úkoly. Řeším telefonáty, konzultace a chystám se na večerní schůzku. Volám s naším kapelníkem. Mimo mé jiné záliby miluju hudbu, takže ve volných chvílích zpívám s kapelou. Už se moc těším, až si společně „zabékáme“.

Syn spí dnes nezvykle dlouho. Manžel přijíždí z práce celkem pozdě, úřady nevyřídil, ale veze i nákup. Super! Vařím mu kafé, sobě bylinný čaj Cistus Incanus, které si společně v klidu vypijeme. Syn se probouzí, začíná nám odpolední šichta. Po svačině chlapi společně vyráží na procházku se psem ven. Já mezitím dělám doma nutné domácí práce. Společně pak ještě vysáváme a umývám zem, což je oblíbená činnost našeho syna. Manžel se začíná balit na služební cestu – mezinárodní veletrh v zahraničí. Společně pak voláme ještě naším rodičům a zjišťujeme, jak se mají. Se synem na ponku pro děti montujeme a skládáme puzzle a skládačky. Po společné večeři se chlapi chystají do koupelny a uspávat. Malému dávám ještě Vita Active Red.

Po osmé hodině večer přijíždí má spolužačka na návštěvu. Během tří hodin probereme život, práci, děti i LR. Je velmi aktivní, neustále pracuje a navíc má malé mimčo, takže se chce udržet ve formě. Představuji jí zejména minerály Probalance na odkyselení organismu, vitamíny Vita Active Red a Mind Master Red na řešení fyzického i psychického stresu. Pro její rodinu řešíme zejména Aloe Vera Drinking gely. Ještě než jdu spát, žehlím manželovi košile na služební cestu.

Čtvrtek

Kolem 4 ráno odjíždí manžel jako obvykle do práce. Protože ho čeká dlouhá cesta, ještě se s ním loučím. Se synem dnes vstáváme celkem brzy. Syn si v posteli ještě čte knížku a skládá puzzle s vlaky. Po klasickém kolečku v koupelně si dáváme Colostrum a probiotika Pro 12 a jdeme snídat.
Oba pak vyrážíme na procházku se psem, máme ho teď na starosti jen my. Venku je nádherně. Přece jen už se příroda probouzí po zimě, takže oba dva jsou zaliskaní od bahna. Tak v chodbě zametáme a dáváme to do pořádku. Dopoledne ještě společně umýváme nádobí. Je to velký pomocník, takže je to chvilkama i zkouška mé trpělivosti. Ještě dál uklízím v kuchyni, syn mezitím krmí psa granulemi. Protože je to přející kluk, tak mu toho sype po hrstech a přendává to z jedné misky do druhé. Vidím, že dneska to bude náročný den. Jak kdyby syn tušil, že teď pár dnů to mám jen ve své režii. Zpříjemníme se den přáním k MDŽ – voláme babičkám i prababičkám a posíláme krátké zprávy přes Messenger.

Pak už si jen chvilku hrajeme, kreslíme a chystáme společně oběd. Po obědě chceme jít spinkat, ale syn dnes má opravdu svůj den a dělá psí kusy a tak nemůže zabrat. Já už „su jak vrtula“. Naštěstí to prolamuje manžel, který hlásí, že dorazil v pořádku na místo a že jdou ještě zkontrolovat stánek na veletrh. V mezidobě mi syn stačí usnout. Jupííííí! Protože dneska je to divočina, jdu rychle uklidit vše, co je potřeba. Mezitím se hlásí na odpoledne návštěva, takže místo svých aktivit ještě zařazuji vyšší rychlost a nakonec stírám zem. Po probuzení syna a slupnutí svačiny opět vyrážíme s naším psem ven a pak už na nás ťuká návštěva. Dorazily dvě sousedky z ulice dohromady se čtyřmi dětmi. I s mým synem už je to pěkná banda, ale pěkně si hrají, tak máme chvilku i povykládat. Dozvídám se, že jedni jsou také v očekávání. To je novina! Super, mám radost, to bude tento rok v naší ulici zase živo. Mimo dětí probereme i LR – řešíme hlavně imunitu dětí i nás těhotných a vychytávky pro každý den – doporučuji tekuté Colostrum a Aloe Vera Box První pomoci, který už jednou ode mne měli. Po rozloučení ještě rychle pojíme, dáme vitamíny Vita Active Red a chystáme se do koupelny. Sprchujeme se Aloe Vera Jemnou mycí emulzí, tělo mažeme Aloe Vera krémem s Propolisem a já si čistím zuby extra svěží pastou Aloe Vera. Ošetřuji pleť řadou Microsilver. Dneska porušujeme usínací rituál a místo pohádky na dobrou noc si pouštíme video s taťkou, synovi se dneska hodně stýská. Usínáme společně v náručí.

Pátek

Ráno začínáme v koupelně. V rychlosti si dáváme jednu dávku tekutého Colostra. Taťka nás překvapí. Má chvíli prostor, tak si voláme, pak píšeme a zjišťujeme, jak se má. Po snídani rychle zvládneme úklid, postavit prádlo a rozvařit oběd. Mezitím vyřizuji ještě telefony a zvládnu i krátké kolečko na sociálních sítích. V rámci LR domlouvám předání Aloe Vera krémů s propolisem a operativně řeším konzultaci k produktu Colostrum a jeho dávkování. Venku je nádherně, tak vyrážíme s pejskem na procházku. Oba jsem je venku utahala, tak se vracíme domů a doděláváme oběd. Po obědě uspím syna, který asi díky procházce spí dlouho. V mé volné chvilce si vařím Figu Active Bylinný odtučňovací čaj a pracuji na parfémovém poradenství – tentokrát nejvíce sedí vůně Guido Maria Kretschmer Woman EdP a Rockin´ Romance EdP.

Jak se syn probouzí, chystáme svačinu a už na nás ťuká babička s dědou – moji rodiče. Vykládáme, co se za týden přihodilo, hrajeme si člověče, nezlob se pro nejmenší a děláme další blbiny. Ještě než odjedou, můj taťka bere psa ven na procházku. Pak se rozloučíme, sníme večeři a chystáme se na spaní. Rychle koupeme a pak mažeme celé tělo Aloe Vera Baby jemným krémem na obličej a tělo. Syn v pyžamku už čeká na své vitamínky – dáváme si Vita Active a probiotika Pro 12. Já si přidávám ještě 2 tablety Probalance. V koupelně si pak čistíme zoubky a já provádím rychlé čištění pleti řadou Microsilver, akorát na oční okolí použiji Aloe Vera oční krém. Před spaním synovi pouštím krátké video s taťkou, kde si hrají. Moc si to přál. Vidím, jak se směje. Ještě si přečteme pohádku na dobrou noc a jdeme spinkat. Usínáme spolu v náručí.

Sobota

V sobotu ráno vstáváme celkem později, ale už nás táhne ven sluníčko. Rychle si v koupelně čistíme zuby – já použiji Aloe Vera Extra svěží zubní pastu. Pak rychle omyji pleť a k dočistění použiji řadu Racine a hydratuji pleť denní krémem Aloe Vera. V rychlosti pak chystáme snídani a po snídani už děláme velkou výpravu po okolí i s naším pejskem. Po procházce chystáme věci a přesouváme se do Uherského Brodu k našim. Jsme na zahradě, a protože už jaro volá a máme doma tak skvělého pomocníka, musíme pomoct i babičce venku. Kromě zametání, přenášení větviček, obdivujeme i krásy jara – pouštíme berušku z prstu. Syn pak pomáhá přikládat dědovi do kotle a hrajeme si i s jejich psem. Venku před domem se nám to zdá smutné, proto syn vytahuje křídy a zdobíme i chodníky mého rodného města. Pak už nás moje mamka volá na oběd. I nám po té práci vytrávilo, tak si pochutnáváme na výborném jídle. Po obědě malý zničen čerstvým vzduchem vytuhne velmi rychle.

Vytahuju si počítač a pouštím se do úpravy fotek, které jsem nafotila. Miluju zachycovat nezaměnitelné okamžiky, a proto i sama fotím. Jde mi to celkem od ruky, přidávám i své logo Photo by Miholka. Syn spí celkem dlouho, ale poslední 1,5 hod mě chtěl cítit u sebe, tak spí ještě i na mě, k fotkám už se pak nedostanu. Po jeho probuzení přejíždíme k nám domů. Aby nám prý doma nebylo samotným „čučno“, za chvilku přijíždí z Vyškova druhá babička s dědou – moji tcháni. Po krátkém přání k MDŽ si házíme s balonem, opět se hraje člověče, nezlob se a babička si pak ještě čte se synem. Děda byl nominován na koně a tak rajtují přes celé patro. Já pak vyrážím ven se psem, už se stmívá, ale je cítit jaro ve vzduchu. Po večeři chystám malého na koupání, ale nakonec vítězí babička a jde koupat a pak i uspávat. Já v rychlosti dávám jen vitamíny Vita Active Red a probiotika Pro 12. Než babička uspí syna, vrhám se na úklid kuchyně a obývacího pokoje. Pak rychle zvládnu osobní hygienu – sprchuju se s použitím Aloe Vera Vlasovým a Tělovým šamponem a pak se celá namažu Aloe Vera Hydratačním tělovým balzámem. S tchány společně sedíme, vykládáme, střádáme plány na neděli – padají tipy na výlet – ZOO Zlín, kolonáda Luhačovice, Archeoskanzen Modrá. No uvidíme, rozsekneme to ráno podle počasí a nálady.

Neděle

Ráno vstáváme se synem celkem brzy a zjišťujeme, zda i ostatní „domácí“ osazenstvo je již na nohou. Dole už se to hemží, všichni očekávají s nadšením, co budeme dnes podnikat. A protože nám počasí přeje, je rozhodnuto – jedeme do ZOO Lešná ve Zlíně. Hurááááá! Po snídani a vyvenčení našeho pejska balím ještě nutnosti na cestu – kromě klasických potřeb pro dítě, přibaluji Aloe Vera krém s propolisem, kterým se před tím ještě oba namažeme na obličeji i rukou, a pro případ opruzenin i Aloe Vera Baby Jemný Ochranný Krém. Také nesmí chybět nějaké dobrůtky na cestu. Všichni to známe, sotva vyrazíme, dostaví se hlad. Pro malého přidávám dětské piškoty a pro sebe a toho hladovce v bříšku beru Figu Active Tyčinky, které nahrazují plnohodnotné jídlo a jsou optimální na cesty. V ZOO jsme si to všichni náramně užili. Tentokrát nás nejvíce zaujal svým dováděním a řevem majestátný tuleň.

Své tchýni před odjezdem domů předávám Aloe Vera Multi-aktivní Denní Krém, který díky 50% Aloe Vera gelu a bio výtažku z oliv poskytuje intenzivní hydrataci a krásně rozzáří pleť. Je to akční babička a u toho chce vypadat i trošku k světu. Směr Vyškov posílám ještě Aloe Vera Relaxační hřejivé mléko.
Jako každý den si s malým vezmeme svou dávku vitamínů formou Vita Active Red a navíc i probiotika Pro 12.

Manžel přijíždí večer z veletrhu. S malým se stihne ještě v krátkosti přivítat. Miluju tu nefalšovanou radost a jiskřičky v dětských očích, že konečně přijel i táta! Doma zavládne spokojená uklidňující atmosféra. Usínám s pocitem, že není nad to být se svými nejbližšími a mít tak skvělou rodinu.

Doporučené odkazy:
www.facebook.com/miholkaphoto/
www.miholka.cz

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.