NovinkyZdravíŽivotní styl

Na nachlazení a kašel nemám v diáři čas

Na nachlazení a kašel nemám v diáři čas

V dnešní uspěchané době plné stresu a diářů nabitých událostmi, si málokdo dovolí lehnout si na týden do postele a kašel a nachlazení poctivě vyležet. Motivuje k tomu společnost i proplácení neschopenek. Nehledě na to, že když jste OSVČ nedá vám za pořádné doléčení nemoci v peřinách s teplým čajem nikdo ani korunu.

A tak se nejedou setkáte s tím, že jste v kanceláři a na pracovišti se spolupracovníky, kteří si nestíhají dávat ruku před pusu pro neustálý kašel, a i s teplotou si  jdou odpracovat svou výplatu. Bacily vás ale neuloví pouze na pracovišti. Jedete pár zastávek městskou hromadnou dopravou na oblíbené tržiště nebo do obchodu pro čerstvé potraviny, abyste uvařili dětem a sobě večeři. O víkendu s dětmi zajdete do herničky, protože venku je počasí, že by psa nevyhnal. Večer si dopřejete kulturní zážitek v kině nebo divadle, kde opět slyšíte pokašlávání ze všech stran. Málokterá imunita takovému podzimnímu a zimnímu náporu odolá.

Často se setkávám s klienty, kteří chtějí poradit “něco“ na imunitu. Bohužel většinou chodí, až už ví, že jsou nevyhnutelně nemocní a růžová tabletka párkrát za den nebo narychlo uvařený cibulový čaj s majoránkou nezabírá. Nemají čas jít k lékaři. Mají možnost jít do lékárny a tam si nakoupit, co lékárník poradí. Běžte ale do pěti lékáren a zeptejte se, co zaručeně a spolehlivě a rychle zabere na vaše nachlazení. S krčícími rameny často doporučí různé možnosti, které by obecně mohly potlačit projevy problému. Zaručený výsledek však nepotvrdí. Člověk se tak  nakonec rozhoduje sám, a to metodou pokus – omyl nebo dle akčního letáku lékárny.

V tomto směru jsem velmi vděčná za jasnou a přesnou Helou! edukaci v produktech LR Health & Beauty na Facebook Helou! Info, kde si s kolegy vzájemně předáváme poznatky a informace, jak ve společnosti lépe a lépe rychle a ekonomicky vyřešit problémy. Vy některé naše zkušenosti můžete sledovat zde na webu helou.cz nebo ve veřejné FB skupině Helou!  Velmi si vážím také rad LR lékařů na lince i na lékařských kongresech, kde si mohu řešení daného problému potvrdit. Záleží na mnoha okolnostech, které je třeba vždy individulně posoudit. Dnes z osobní i klientské praxe vím, že pokud imunitu poctivě modulujete enzymy,vitamíny, bylinkami a produkty na podporu imunity v kvalitě německé společnosti LR Health & Beauty, dostanete se i vy do stavu, kdy běžné nachlazení velmi často zvládnete proškrtnout v diáři za hodiny, pár dní. A ještě s benefitem, že určitě nespotřebujete krabici papírových kapesníků.

Své vám o tom mohou určitě povyprávět i další kvalifikovaní poradci zde na Helou! Přeji vám hodně zdraví, Eva Mikšovičová.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky