KrásaNovinkyŽivotní styl

Nahý Bruce Willis v novém filmu! Voní pořád skvěle.

Photo © Voltage Pictures

Nahý Bruce Willis v novém filmu!
Voní pořád skvěle.

Tak hezky od začátku. Bruce Willis má skutečně nový film, který se jmenuje Once Upon A Time In Venice (Tenkrát v Kalifornii) a dle recenzí běhá tento akční hrdina ve filmu dokonce nahý. Pokud patříte do kategorie ne zcela filmových fanoušků, pak můžete mít zkreslený pocit, že Bruce patří už dávno do starého železa. Nebo prostě do kategorie hvězd 80 – 90’s akčního hrdiny, takže nic nového netočí, leží na pláži a užívá si své miliony doláčů. Omyl! Jen pro vaši představu, toto je krátký seznam jeho loňské, letošní a připravované filmové tvorby:

2020 Labor of Love
2019 Glass
2018 Da hong zha
Die Hardest
2017 Acts of Violence
Death Wish
First Kill
Tenkrát v Kalifornii
2016 Marauders
Nebezpečný náklad
Rozpolcený

 

Zíráte, co? Taky zíráme, Bruce prostě točí film za filmem. Ani jeden z těchto filmů jsme (bohužel?) neviděli, takže těžko soudit kvalitu, co víme však naprosto bezpečně: Bruce Willis voní pořád skvěle! A vy díky jeho parfémům vyrobeným pod hlavičkou německé společnosti LR Health & Beauty, můžete vonět tak neodolatelně! K dispozici je kromě parfemu, také gel po holení v sérii s parfémem.

Co říká oficiální distribuce o filmu: Steve Ford (Bruce Willis) je soukromý vyšetřovatel z předměstí Los Angeles. Jeho profesní a soukromý svět se spolu střetnou poté, co přijde o svého milovaného psa Buddyho. Buddy je ukraden nechvalně proslulým gangem. Po řadě bláznivých situací začíná Steve s gangem vyjednávat. Současně je pronásledován dvěma pomstychtivými samojskými bratry, osobními strážci jednoho lichváře a několika dalšími podivnými týpky. Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, a Steve dokazuje, jak daleko je ochoten zajít, aby Buddyho získal zpět.

Úvodní foto pochází ze zdroje © Voltage Pictures.

 

Doporučené stránky:
https://www.csfd.cz/film/53527-tenkrat-v-kalifornii/
https://itunes.apple.com

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása