EventyNovinkyPříležitosti

Návrat do Bobycentra mne vždy dojímá

Návrat do Bobycentra mne vždy dojímá

Zdravím vás, milí čtenáři. V neděli jsem přednášela produktovou část Startovacího semináře LR Health & Beauty  v Brně – Bobycentru a chtěla bych k tomu napsat pár slov.

Moje manažerská cesta není od počátku vedena na základě konkurečního boje. Stavím úspěch na spolupráci, neboť více lidí ve společnosti více dokáže a současně vím, že nikdo nezná všechno a člověk se může vždy a všude obohatit. Velmi ráda jsem tedy přijala pozvání Stříbrné organizace Pavla a Renaty Černých. Startovací seminář se mnou vedl Stříbrný organizační manažer p. Jíří Šedek, st., který, společně se svou ženou Naďou, stál u mého počátku spolupráce s LR. Po několika letech jsem slyšela jeho podání a opět jsem si musela říci, že léta praxe jsou znát. Přijela jsem tedy opět s A4 slovní zásoby a poznámek. Současně jsem  převzala regionální ocenění úspěchu naší oragnizace, která se svou kvalitou vyšplhala na kariérní stupeň bronzová. To bylo velmi příjemné a také dojemné. Děkuji.

V brněnské oragnizaci je radost přednášet. Vždy panuje pozitivní atmosféra a obrovská chuť nasávat informace. Překvapilo mne, kolik mladých lidí se zúčastilo. Po semináři jsem měla možnost komunikovat v rámci dotazů s cca 15 lidmi a musím říci, že jsem byla nadšená nejen zpětnou vazbou k LR produktům, kterou mi předali, ale současně i tím, jak stále více lidí chápe potřebu najít cestu k lepšímu životu. V neposlední řadě takové akce miluji také z důvodu setkání a inspirace od ostatních organizačních manažerů. Je vidět, že každý je jiný a moc mne zajímá systém jejich práce, který vede jejich týmy k úspěchu. Děkuji za příležitost k setkání a přeji všem veký úspěch ve všech životních oblastech.

Doporučené stránky:
www.facebook.com/heloucz
www.marketakopcilova.cz
www.kopcilovi.cz

Fotogalerie:

[envira-gallery id="2575"]

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Eventy