Krása

Nebojte se experimentovat!

Nebojte se experimentovat!

Helou! Dnes na základě událostí minulých dní nadváži na předcházející článek – a na to, že ženy se bojí experimentovat, vyzkoušet něco nové, ať už jiný styl líčení nebo nový produkt.

Strach nás často blokuje – bojíme se, že něco pokazíme, že to nebude vypadat dobře, že s tím neumíme… a tím pádem to ani nemá význam zkusit. To nás ale nikam neposouvá! Děje se to v našich životech často – a to právě i při takové zdánlivě banální záležitosti, jako je makeup.

Proč o tom píši – nedávno jsme s mladými děvčaty z mého týmu testovali výrobky dekorativní kosmetiky. Udivilo mne, kolik mladých moderních dívek nezná spoustu produktů, neví na co jsou, neumí je používat. Ještě více mě udivilo, že jim chyběla odvaha zkoušet. Nakonec jsme se s kosmetikou dokonale vyřádily, slečny si mnohé vyzkoušely a také se naučily mnoho nového.

Je možné, že vy sama, vy, která právě čtete tyto řádky, máte hluboko v sobě nějaký vnitřní blok, který vám brání koupit si produkt, po kterém tajně toužíte. Stále jsou tam ty pochybnosti, co když…

Pokud si nakoupíte dekorativní kosmetiku LR Health & Beauty, nejdete do žádného rizika. Proč – kosmetika je vysoce kvalitní a koncipována tak, aby barevně ladila s naším evropským typem pleti, takže i když se třeba při výběru odstínu makeupu nebo pudru zmýlíte o jeden stupeň, vaše pleť to “unese”.  Používat ji zvládnou i úplné začátečnice, v některém ze starších článků najdete přímo doporučení na konkrétní výrobky, se kterými začít.

Pokud byste se nakonec přeci jen rozhodla, že výrobek není pro vás vhodný, můžete jej do 2 měsíců od zakoupení vrátit. Váš LR partner vás s procesem navrácení zboží obeznámí blíže. Už jsem to kdysi zmiňovala – zkuste jít vrátit makeup do drogerie… Nepochodíte.

Jak vidíte, není se čeho bát. Spíše z praxe vím, že objevíte nový výrobek, který vás bude zkrášlovat, budete nová, jiná, a bude vám dělat radost. Pokud byste potřebovala poradit nebo navést, jsme tu pro vás.

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása