Příležitosti

Nemůžu na něj přestat myslet

Nevím proč, ale musím na něj neustále myslet, a není v tom žádný chlap! Opět jsem se rozhodla podělit se s vámi o pocity – tentokrát z mé návštěvy březnového Startovacího Semináře společnosti LR Health & Beauty, který se konal ve Zlíně v hotelu Baltaci.

Tři měsíce jsem měla seminářovou i profesní pauzu, chtěla jsem si odpočinout a hlavně srovnat myšlenky. Ale mohu vám říci, že tato akce pod taktovkou ORGA Šedek a mé domovské struktury HELOU! mne opět strovnala do pohody a nadšení. A víte co? Mohu vám říci, že takový seminář by měl navštívit úplně každý. Nejen ten, koho zajímá obchodní příležitost LR Health & Beauy a kdo má zájem pochopit tolik známou sílu produktů tohoto výrobce, ale obecně i ten, kdo se chce ve svém životě pohnout, najít směr a uvědomit si spoustu faktických informací ze života. Zkrátka, vždy si odnesu mnoho “aha” momentů.

A jak to probíhalo?

Seminář zahajoval zkušený manažer s životním i podnikatelským nadhledem, Stříbrný organizační manažer pan Jiří Šedek senior. Mluvil o tom, jak to funguje u LR Health & Beauty, když chcete být např. jen VIP klientem nebo si chcete budovat svoji obchodní síť,  popř. když vás zajímá jak si hradit hypotéku svým koníčkem. Mluvil také o vysoce kvalitních certifikátech, které naleznete na produktech a co tyto certifikáty znamenají. Pan Šedek byl prostě skvělý.

Po krátké přestávce vystoupila moje Bronzová organizační manažerka – Markéta Kopčilová. Měla pro nás nachystanou produktovou část. A řeknu vám –  jsem opravdu moc ráda, že jsem dostala příležitost patřit do její struktury. Tak energický a optimistický člověk! To jste snad nezažili. Paní Kopčilová mluví o produktech tak, že je  vlastně nebezpečné se její akce účastnit, protože je zrátka chcete všechny vyzkoušet a nejlépe hned. Ona sama tato slova chvály velmi nerada slyší a bude se zlobit, ale prostě nemůžu jinak, je pro mnohé hnací motor.

A na co jsem přišla?

Prostě mám šanci si plnit své sny. Mám jich hodně a jeden z nich souvisí s LR. Není to o pouhém prodeji, ale o komplexní pomoci ve zdraví, kráse, popř. ve výběru vůně na míru. Já vím, říká to každý, všichni by chtěli hlavně pomáhat,  je to často až trapné… ale myslete si co chcete, já jsem prostě v takové roli šťastná. A ano, očekávám, že za pomoc budu rovněž odměněna, jako každý jiný.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.