Krása

Nepište letos Ježíškovi! Zavolejte své LR poradkyni!

Helou! Krásný podzimní den vám přeji! Ještě ani listí neopadalo ze stromů, ale už je pomalu čas, kdy začínáme psát svá tajná přání Ježíškovi. Myslím si, že vůbec nepředbíháme, v některých obchodech nacházíme vánoční kolekce již v srpnu. Je dobré začít plánovat dopředu, aby to ještě do těch Vánoc všechno stihl Ježíšek zařídit. Má nás moc. 🙂

Vzpomínáte, na co jste se nejvíc těšili jako malí? Nevím jak vy, ale mě to zůstalo dodnes. Na Vánoce mě vždy potěšil krásný, případně i nepraktický dárek. Možná proto, že často jsme dostávali věci, které jsme potřebovali, měla právě luxusní tečka pod vánočním stromečkem pro nás mimořádný význam. Vůbec přitom nemusí jít o drahou záležitost, ale například o něco, co si nekoupíte běžně, co se vám vnitřně opravdu moc líbí, ale říkáte si, že to nepotřebujete… Kdy jindy se rozmazlit a dopřát si, než právě v období, kdy se lidé obdarovávají a dělají si radost?Moc se mi líbí, že LR pravidelně připravuje v sezóně listopad a prosinec krásné dárky, speciální sady, luxusní vánoční balení. Necháme se překvapit, co přinese listopadový katalog. Přiznám se, už se nemohu dočkat. Proto vám již nyní dám několik tipů na kosmetické dárečky, které by vás možná ani nenapadly, a dokáží udělat radost každé ženě.

Rozhodla jsem se dnes soustředit na univerzálnost použití, kdy jeden výrobek dokonale poslouží každé ženě, tedy neuděláte chybu jeho volbou. Mám pro vás tyto tipy:

  1. Holywood pudry Deluxe – ať už čtyřbarevný nebo dvoubarevný, je to šikovný pomocník, který dodá pleti luxusní vzhled a kouzlo starých glamour časů. Vejde se do každé dámské kabelky.
  2. Zeitgard noční maska a Zeitgard Beauty Diamonds pleťový olej –  luxusní rozmazlování pleti, zatímco spíte. Jsou to vychytávky, které až tak nepotřebujeme.. ale jakmile je máme, nedokážeme si bez nich představit den.  Teda noc. 🙂 Navíc ten jedinečný omlazující efekt na pleti, hmmm.
  3. Zeitgard Serox vyplňovač vrásek – to je delikatesa pro nás všechny 35+, které dbáme o dokonalý vzhed pleti. Věřím, že ani maminky a babičky nepohrdnou tímto jedinečným pomocníkem. Každá chceme vypadat co nejlépe.

Co je nejlepší, většinu těchto produktů získáte právě v říjnu za výhodnou akční cenu, proto volejte své LR poradkyni či poradci již dnes! Nebudete litovat.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása