Nepodlehněte letním angínám

Rtuť na teploměru stoupá k hodnotám, kdy si pomalu balíte tašku na koupaliště a místo toho vás palčivá bolest v krku a horečky upoutají na několik dní na lůžko. Dostanete antibiotika a o pobytu na slunci si můžete nechat jenom zdát. Znáte to taky?

Důvody, proč se v horkém létě potýkáme s nemocí, kterou bychom čekali spíše během podzimních plískanic, jsou jasné. Studené nápoje, zmrzliny, přechody z horka do klimatizované kanceláře nebo z klimatizovaného auta ven. Nemluvě o cestování letadlem na dovolenou. To vše je zátěž pro naši imunitu a děti jsou na tyto výkyvy náchylnější než my dospělí.

Každá počínající bolest v krku nemusí hned znamenat, že máte angínu. Vždy je lepší poradit se s lékařem. Určitě ale nepodceňujte důkladné přeléčení angíny, obzvláště té bakteriální. Angíny jsou pro organismus vyčerpávající. Tělo je pak oslabeno a unaveno.

Pokud máte domácí lékárničku vybavenu produkty od LR Health and Beauty, můžete si angínu „zpříjemnit“ tím, že velmi minimalizujete nepříjemnou bolest v krku a po nemoci se rychleji „nahodíte“ do běžného provozu. V lepším případě se jí můžete úplně vyhnout. Jak?

Používám pro podporu bylinku Cistus incanus – jako čaj i ve spreji, tekuté colostrum, bylinkový Aloe Vera Spray první pomoci, patentovaná probiotika Pro 12, koncentrované vitamíny z ovoce a zeleniny Vita Active red.  Co z tohoto výčtu je na prevenci, kdy ještě můžete zkusit počínající angínu zahnat – čím a v jakém dávkování, kdy už je opravdu na místě lékař, jak se po antibiotikách neoslabit a nebýt unavený? To vše můžete řešit online na našem poradenském webu pro registrované LR partnery. Pokud ještě nepatříte k nám, oslovte někoho z našich poradců na Helou.cz, rádi Vám pomůžeme nakupovat produkty výhodněji a mít k nim plný poradenský servis. Užívejte léto se zmrzlinou a bez bolesti.

 

Doporučené stránky:
www.helou.cz/eva-miksovicova/
www.moderatorka.cz

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Zdraví