LifestyleNovinkyŽivotní styl

Nová černá Audi Q2 od LR Health & Beauty slavnostně předána!

Nová černá Audi Q2 LR Health & Beauty slavnostně předána!

Sobota 21. dubna 2018, Auto Heller Ostrava, přibližně 15:30. Tento okamžik si bude pamatovat naše managerka LR Health & Beauty, Ing. Eva Mikšovičová na celý život. Poprvé v historii LR Health & Beauty v ČR a SR byl předán nový vůz Audi Q2 v rámci nového autokonceptu společnosti LR. Krásná černá Audi je nyní i novinkou v organizační struktuře Bronzové organizační manažerky Ing. Markéta Kopčilové. Přejeme mnoho šťastných kilometrů!

 

Jaké jsou první pocity s novým autem? Naplnilo to očekávání „přezbrojení“ z VW Polo?
Moje první pocity se dají těžko popsat 🙂 jsem nadšená, protože takové auto jsem nikdy neměla. Krásně sedí na silnici. Je to komfortní jízda, voní novotou, čistotou. Spotřebu má téměř jako VW Polo. Člověk nemá potřebu spěchat, jízdu si užívá. Vyhovuje mi vyšší posez a rozhled po silnici. Očekávání to určitě přečilo. Bála jsem se, jak si zvyknu na širší a delší vůz, ale po zpáteční cestě musím říci, že člověk si zvykne. Na pohodlí, komfort a velikost velmi rychle 🙂. Co mi asi chvíli potrvá je, že nemám ruční brzdu 😀 pocit, že si zastavíte v kopci a potřebujete vysednout a nemáte co utáhnout je velký nezvyk. Auto si brzí a odbržďuje samo. V křižovatce, kdekoliv. Je to fakt vychytané.

Kam povede první cesta s novým vozem?
První cesta vedla domů, ale zajet ho pojedeme na dovolenou na Slovensko hned zítra.

A co manžel a děti? Jak si oni oblíbili Audi od LR?
Manžel si asi bude velmi rád půjčovat mé auto 🙂 nechala jsem ho zpátky kousek cesty řídit a užíval si to. Ráno v neděli se dokonce na chvíli ztratil a byl si do něj posedět. Děti jsem zatím svezla jen kousek, ale těm se nejvíce líbí všechny knoflíky, tlačítka a nejradši by začaly vše osobně testovat 🙂 tam to musíme krotit. To ale určitě znáš od Vás a z Vašeho Mercedesu od LR.

 

[envira-gallery id="5386"]

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Lifestyle