NovinkyPříležitostiŽivotní styl

Nová Týmová manažerka: Eva Mikšovičová

Nová Týmová manažerka: Eva Mikšovičová

Nejdříve ti chceme za celou naši strukturu velmi pogratulovat, protože taková věc se podaří jen těm, kteří jsou připraveni na úspěch. Jak nejlépe popsat co teď cítíš?
Moc Vám děkuji. Za podporu i za přání. Jsem plná krásné energie a příjemného pocitu, že se mi podařilo vybudovat svou malou úspěšnou síť. A upřímně musím říci, že jsem unavená 😊. Jela jsem naplno – pro rodinu, pro práci, pro LR. Proto si tento prosinec ordinuji pouze besídky, vánoční výzdobu, pečení perníčků, návštěvy nejbližších přátel a čas na pohádky s mými dětmi.

Popiš prosím čtenářům webu Helou.cz tvou manažerskou cestu. Kdy jsi dosáhla jakého titulu v tvém kariérním postupu.
Na začátku musím zmínit můj velký odpor a nedůvěru ke všem MLM systémům. Teprve až jsem si nechala vysvětlit princip fungování po stránce ekonomické a kvalitativní, opatrně jsem se od negací oprošťovala. Důvěřuj, ale prověřuj. Sama jsem si na vlastní kůži vyzkoušela produkty, a protože se mi osvědčily, přišla chuť. Chuť zkoušet další věci z portfolia, začít se třeba orientovat i v kosmetice, protože někomu doporučíte podporu zdraví, on je spokojený, ale zeptá se vás na krém. Když jsem zaznamenala pár úspěchů a ani po pár měsících mě práce v multilevelu nepřestala pozitivně překvapovat a bavit, portfolio jsem už znala, cítila jsem potřebu posunout se dál.

Popravdě, jsem tak trochu paličatý svéhlavý rebel a chvíli mi trvalo vstřebat některé ověřené postupy a dobré rady lidí nade mnou. Až s časem přicházím na to, že každé jejich slovo a dobrá rada, kterou jsem kdy dostala od Markéty i od jejích manažerů, měla svůj význam, svůj smysl. A až teď mi to zapadá do sebe jako skládačka puzzle.

Napřed jsem se učila registrovat na nejbližších kamarádkách, u kterých jsem věděla, že je produkty celkem zajímají a nebude jim vadit, že se na nich budu učit a neřeknu vše naprosto přesně. Bavilo mě nasávat informace na produktových a startovacích seminářích. Dodnes si pamatuji, že jsem tehdy pouze ze zvědavosti zašla na seminář – chci VW Polo. Určitě to bylo zajímavé a já nadchla pro auto od LR. Ale dál jsem si vše dělala po svém a učila se metodou pokus omyl, jak povědět lidem ve svém okolí o možnosti, kterou jsem otevřela i já sama sobě.

Po roce u LR (byl měsíc leden) jsem se rozhodla využít všech svých dosavadních zkušeností a rad ze seminářů a zabrala jsem. Pracovala jsem naplno tři měsíce, za tu dobu si převedla stávající klientelu na LR partnery. V březnu jsem si pak splnila hned tři skoky v manažerském žebříčku. A z LR partnerky jsem se stala junior manažerkou, manažerkou a junior týmovou manažerkou v jednom měsíci.

Troufám si říci, že bez konceptu Helou bych zde ani po roce a půl od předchozí splněné kvalifikace nebyla. Helou totiž pracuje za mě ve chvílích, kdy já nestíhám.

V červenci jsem se rozhodla, že chci nové auto. Ještě v půlce srpna mi parkovalo VW Polo od LR v garáži. Měla jsem obavu, jak budu plnit obrat na příspěvek, ale po roce a půl co auto mám, se mi obrat zdvojnásobil. Dokonce už před půl rokem jsem si mohla převzít „áčkový Mercedes“.

Aby to ale nevypadalo úplně tak hravě, zastabilizovat si 21% a posunout se na týmového manažera už vyžaduje opravdu systematickou práci. Práci na sobě, nevynechávat semináře, práci s lidmi pod vámi jak v oblasti produktové, tak už i manažerské a v neposlední řadě diář. Při zaměstnání a dvou malých dětech to ani nejde jinak. Troufám si říci, že bez konceptu Helou bych zde ani po roce a půl od předchozí splněné kvalifikace nebyla. Helou totiž pracuje za mě ve chvílích, kdy já nestíhám. A nemůžu se plácat sama po ramenou, protože za mým úspěchem stojí také práce vynikajících lidí, na které jsem měla štěstí do týmu.

Pro ty, kteří chtějí stejně jako ty jít vpřed – proč je dobré být teamový manažer v LR Health & Beauty? Jaké to má pro tebe konkrétní výhody teď a jaké ti to přinese do budoucna?
Protože je dobré mít čas pro rodinu, cítit se štastný a spokojený a nemít finanční stres nebo se bát co se stane, kdyby přišel o zaměstnání. Každý je rád, když se mu v dnešní dobře daří a může dopřát sobě i dětem, co by si jinak při hypotéce a půjčkách nedovolil. Méně stresu rovná se navíc dle mého i z velké části více zdraví. Teď se ale oprostím od toho materiálního. Je naprosto skvělé mít kolem sebe úžasné lidi, které mi do života přineslo LR. Pozitivně laděné kamarádky, většina se stejným náročným údělem jako já – (pracující) máma na plný úvazek.

Vím, že máš jako jeden z dalších cílů v tvé kariéře v LR Health & Beauty, získat k práci vůz Mercedes-Benz GLC z autokonceptu firmy. Protože tímto autem také jezdím, tak ti plně rozumím, že jde o příjemné, krásné a především bezpečné auto. Čím tě tato značka tak přitahuje? Polo už nestačí pro tvou práci?
Ano, máš pravdu.  Velký Mercedes je má nová vize, kam bych se časem v LR chtěla posunout. Není to, že by s jídlem rostla chuť. S VW Polem od LR se skvěle parkuje, výborně jezdí, je super na pojíždění do města, ale děti mi rostou a na výlety s sebou potřebujeme větší kufry 😊 Na to auto se moc těším, ale vnitřně cítím, že se musím ještě hodně naučit a posunout se, abych si pro něj s klidným svědomím mohla zajet.

Ale auto určitě není ten jeden jediný cíl, který je na obzoru – takže co tam ještě vidíš?
Vidím se, že mám více času pro sebe a rodinu. Chtěla bych se k tomu dopracovat dříve, než mi děti zabouchnou dveře před nosem a budou si mě zvát jen na návštěvy.

Vím, že to asi nebude úplně fér otázka vůči celé tvé struktuře, protože tvůj nový post je výsledkem práce celku, ale kdo jsou aktuálně tví TOP LR partneři? Tzn. ti kteří svou obchodní aktivitou míří taktéž vysoko?
Když chce někdo vyhrát ve sportce, základním předpokladem je vsadit si a mít štěstí. Stejně tak u LR. Kdo chce uspět, musí počítat s tím, že pro to vyvine nějaké úsilí. Jaké kroky přesně podniknout se dozví na seminářích. No a pak je to také o štěstí, že narazíte na člověka, kterého začne LR bavit jako vás. Někdo to ví hned, někdo po roce, někdo má chuť chvíli, poté ji načas utlumí a zase se do toho pustí nanovo. Mé TOP partnery najdete tady na Helou s vlastním LR story anebo jsem je oslovila s tím, že bych ráda, aby jej zveřejnili.

Když se naopak podíváš na nějaké naděje v nových LR partnerech z poslední doby, kdo je tou pověstnou štikou v rybníce?
Úplně každý. Každý z pravidelných nebo občasných samospotřebitelů v mé struktuře. Kdo má licenci LR se může rozhodnout že dnes, zítra nebo za půl roku se bude chtít ze samospotřebitele posunout k drobnému nebo většímu přivýdělku s LR. Je to jen o chuti se to naučit od těch, co to umí.

Ať ale pořád nepracujeme za týden jsou tu Vánoce, jaké budou ve vaší rodině?
Letošní Vánoce věřím budou bez nemocí a v poklidné atmosféře. Nejvíce se těším na to WOW až se děti rozeběhnou ke stromečku s dárečky, užijeme si pohádky, budeme hrát hry, koulovat se, odpočívat.

Teď je tu prostor pro vize a přání do nového roku – co říct na závěr našeho povídání?
Přála bych všem, aby mohli svátky strávit doma s rodinou, všichni spolu a ve zdraví. To je ten největší dar. Do nového roku bych přála všem, kteří se rozhodnou posunout se v LR dál, aby sledovali Helou projekty, chtěli se potkávat i osobně a dařilo se jim dostat tam, kam si přejí. A hlavně, aby mohli dělat jen to, co je naplňuje a s čím budou spokojení a šťastní. Ať už v LR nebo jakékoliv jiné oblasti.

Doporučené stránky:
www.helou.cz/eva-miksovicova/
www.moderatorka.cz

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky