BusinessNovinkyPříležitostiŽivotní styl

Ohlédnutí: LIFETAKT DAY 2018, KICKOFF MEETING LR HEALTH & BEAUTY

LIFETAKT DAY 2018, KICKOFF MEETING LR HEALTH & BEAUTY
LIFETAKT DAY 2018, KICKOFF MEETING LR HEALTH & BEAUTY

Ohlédnutí: LIFETAKT DAY 2018, KICKOFF MEETING LR HEALTH & BEAUTY

Byl to velký den pro více než 1500 LR partnerů z celé České a Slovenské republiky, kteří získali možnost účastnit se největší akce na začátku roku 2018, kterou pořádala společnost LR Health & Beauty. Celou akci moderoval velmi příjemně naladěný moderátor Petr Rychlý, což byla dobrá volba! Ocenění převzala také naše managerka Eva Mikšovičová, která dosáhla titulu Týmový manager, což je fantastický krok kupředu. Gratulujeme! Dále zde jako motivační řečník vystoupil Jiří Ježek, který je bývalý český profesionální handicapovaný cyklista. Jiří je šestinásobný paralympijský vítěz, mistr světa a je současně nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Pravidelně závodí se zdravými cyklisty a jeho příběh byl strhující, děkujeme za to! Nutno dodat, že tato akce byla jedna z nejlepších v historii LR Health & Beauty v ČR. Představeny byly zcela nové koncepty produktů LIFETAKT, marketingové pomůcky, fantastický nový vozový park, který nově nabízí vozy Audi, nové typy Mercedes-Benz a vozů Volkswagen. Dosažení těchto cílů je navíc jednodušší než kdy jindy. Snížené poštovné zajisté potěší, ale TOP momentem bylo oznámení možnosti registrovat nové LR partnery online formuláři. Na akci nemohl chybět obchodní ředitel Michal Stoklasa a ředitelka Ivona Selníková. Bezprostředně po akci jsme se zeptali Bronzové organizační manažerky Markéty Kopčilové na její pocity a postřehy.

 

LIFETAKT DAY 2018, KICKOFF MEETING LR HEALTH & BEAUTY

LIFETAKT DAY 2018, KICKOFF MEETING LR HEALTH & BEAUTY

 

Tvé vystoupení bylo lidmi velmi dobře přijato, dokonce částečným potleskem ve stoje. I přes komplikace, které tomu předcházely, to bylo skutečně strhující. Jaké jsou bezprostřední pocity po dnešním dni v Ostravě?
Děkuji, mám z toho radost. Moje pocity jsou ale zatím neutrální, protože se na to musím dobře vyspat, abych to mohla kvalitně hodnotit. V každém případě jsem cítila velmi dobrou energii z obecenstva, byla tam vynikající atmosféra. Velmi mně pomohla přítomnost partnerů z naší LR organizace, kteří šířili velmi dobrou energii směrem ke mně.

Gratulaci a ocenění předával mimo jiné i Klaus E. Gschwandtner, Viceprezident pro střední a východní Evropu LR Health & Beauty. Potkali jste se již několikrát v Česku i na nedávném plese v polském Krakówě. Jak na tebe působí, možná se pletu, ale zdá se mi velmi přátelský! Jaký dává tobě manažerský pocit?
Jednoznačně na něm oceňuji jeho přístup hovořit s lidmi, kteří vedou skupiny přímo v terénu. Jsem nadšená, že je ochoten naslouchat terénním problémům a chápe potřebu marketingu, být vidět, komunikovat dovnitř i navenek.

Co pro tebe bylo nejúžasnější na dnešním LifeTakt Day meetingu? Co tebe konkrténě „dostalo“?
Nejúžasnější bylo to, že tam byli vynikající řečníci, kteří dokonale představili velké množství silně inovativních kroků WOW!, které směřují k růstovým možnostem společnosti. Líbí se mi, že jsou lidé inspirování také silnými příběhy úspěchu v překonání osobních životních dramat. To je moc důležité, umět se zvednout ze dna.  No a samozřejmě mne potěšilo především to, to že jsem mohla oslavit úspěch naší organizace – to je nejkrásnější co jsem mohla dnes v Ostravě prožít.

Bylo představeno skutečně mnoho nových impulzů pro absolutní nováčky v LR. Ty máš historicky zkušenost se zaváděním různých novinek v LR. Co bylo z tohoto pohledu pro tebe zásadní – pokud se vžiješ do role začátečníka.
Myslím si, že nejvíce pomůže zjednodušení online registrace, protože dneska lidé nechtějí „papírovat“ a může to přitáhnout skupinu lidí, kteří jsou technologicy ladění. Dále to je určitě rozšířený autokoncept o vozy Audi a pro usnadnění prodeje je zásadní nová ucelená  značka LIFETAKT, která pracuje za nováčka.

A pokud se na to díváš tvým zkušeným manažerským pohledem, víš, že tyto akce mají jasný cíl – motivovat k aktivitě. Často až nezdravě, soutěživě, bezohledně na rodinu, zdraví a osobní priority. Přestože naše organizace takové „štvaní“ nepodporuje a ani ty sama nejsi tímto „postižena“, je něco, co tě nakoplo pro kariérní růst v letošním roce?
Ano, je pravda, že osobně nejsem zastáncem toho, aby lidé na úkor svého zdraví, manželství a péče o sebe sama věnovali 90% svého času pouze LR. Ale chápu, že v daný okamžik je ekonomická situace tak špatná, že se vyplatí dočasně odsunout – bohužel i tu rodinu – a chvíli zamakat a zabrat. Jen na tom člověk nesmí zůstat závislý. A pokud se týče toho co mne nakoplo? Všechno!!! Nová značka LIFETAKT je geniální a jsem nadšená ze zjednodušení technického zázemí. Mám chuť se značkou LR Health & Beauty stále více rozvíjet svůj potenciál.

Zvol pouze jednu možnost při odpovědi – je to sice tak trochu věštění z karet, ale co bude stimul pro naše LR partnery v rámci naší organizace a platformy Helou! pro růst v letošním roce?
Po dnešním meetingu rozhodně rozšíření a přiblížení šance sáhnout si na nový autokoncept. Nedávno jsem dokonce někomu prohlásila, že bych si moc přála, aby bylo součástí LR autokonceptu možnost získat vozy značka Audi.  Sama jsem velmi zamilovaná několi let do typu Audi A8.

Co bys chtěla vzkázat na závěr všem čtenářům magazínu Helou.cz, protože nás čtou lidé v celém Česko-Slovensku, a upřímně řečeno i ti, kteří nepatří mezi naše LR partnery.
Především to, že mne těší, že jim s mými kolegy můžeme předat inspiraci, která jim pomáhá v šíření myšlenky LR pro lepší životy v jejich okolí. Je pořád před námi mnoho práce. Terén je štědrý, má dost pro každého. A ještě bych jim přála, aby se uvolnili.

 

 

[envira-gallery id="3579"]

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Business