Krása

Okamžité omlazení pleti (nejen) po probdělé noci

Helou! Ráda bych se s vámi dnes podělila o nejúžasnější a nejoblíbenější přípravek péče o pleť, který nikdy nesmí chybět v mé koupelně ani cestovní kosmetické taštičce. Všude jej musím mít s sebou. Každé ráno dává moji pleť okamžitě do pořádku, ať už jsem do noci četla, uspávala dítě, nebo se pořádně nevyspala z různých jiných důvodů.

Tipnete si, o který výrobek se jedná?

Je to Zeitgard Powerlift pleťový krém – používá se jako denní krém nebo jako doplňková péče. Pokud jej používáte jako sérum, aplikujte jej pod denní krém. Powerlift je vhodný pro ženy i muže již od dvaceti let věku.

Powerlift obsahuje kyselinu hyaluronovou, extrakt z mořských řas a výtažek ze sedmi bylin, příznivě působí proti unavené pleti, dokonale ji hydratuje a doslova nabíjí energií po celý den. Největší efekt na pleti zaznamenáte cca po hodině od aplikace.

Dále obsahuje bílkoviny z ovsa, které pomáhají redukovat mikrovrásky a zároveň v pleti udržují vlhkost. O maximální péči se postarají také vitamíny A a E, které mají anti-age efekt.

Powerlift má obsah 30ml, jedno stlačení pumpičky však ošetří celý obličej. Vydrží opravdu několik měsíců.  Můžete jej kombinovat se stávající kosmetikou, kterou máte doma. Pokud tedy pokukujete po ideálním kosmetickém výrobku z nabídky LR Health & Beauty, se kterým byste začali, Powerlift může být ideální volbou.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása