Krása

Podzim v dámském šatníku

Sluníčka nám pomalu ubývá, objevilo se chmurné počasí plné deště a chladného větru. U většiny z nás tohle období nepatří k oblíbeným, ale znám spoustu lidí, kteří podzim milují pro jeho barevnost, chladné – pro ně příjemnější počasí a nemalá část se těší na možnost začít si hrát s outfity, které si ráno oblékneme.

Je to tak, podzim je z hlediska oblékání zajímavým obdobím, protože můžeme kombinovat, vrstvit, ladit nízké i vysoké boty, zkrátka možností je opravdu hodně.

Jak tedy na zajímavý outfit?

Zvolte si jeden výraznější kousek ze svého šatníku, ano stačí jen jeden. Tento kousek by měl být vidět i po dotvoření celého outfitu, který budete většinu dne mít na sobě – takže pokud běháte celý den v bundě, volte výraznější bundu, nebo pokud chodíte nejvíce ve svetru velikosti deky, volte výrazný svetr. Váš výrazný kousek může poutat pozornost třeba barvou, střihem, vzorem, materiálem nebo kombinací těchto možností. K tomuto výraznému kousku nám už potom postačí doladit jen jednoduché, neutrální oblečení. V mém internetovém obchodu s dámskou italskou módou KAJU FASHION právě teď nejvíce letí teplé svetry a zateplené zimní šaty.

U oblečení to ale nekončí. Outfit s výrazným kouskem sice máme, ale nosíme také svůj obličej. Naši image je fajn skvěle dotvořit třeba dokonalou rtěnkou nebo leskem. Krásný výběr najdete jako vždy v LR HEALTH & BEAUTY.  Mému oku  v době podzimu lahodí například odstíny hnědé, a také lehké, studené tóny do fialova, chcete tip? Třeba Transparentní třpytivá rtěnka Crystal Mouve. Jedná se o “rtěnkolesk”, který působí velmi přirozeně a hlavně je nenáročný na aplikaci.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása