Krása

Podzimní vlasové trendy podtrhněte vůni

A je to tu! Podzimní sezóna je v plném proudu. Pomalu začínáme ze svých šatníků vyndávat stylové kalhoty a letní šatičky a kraťasy začínáme dávat stranou.  Doufám, že jste si v denním spěchu stihli všimnout, jak si příroda hraje s barvami. Je to něco úžasného pozorovat den co den jak koruny stromů mění barvy.

A jak jsou na tom vaše vlasy? Nyní je čas vaše vlasy po letních měsících zastřihnout a oživit. Podzimní trendy přinášejí velkou škálu barev a střihů. Zapomeňte na jednolité barvy, dodejte vlasům šmrnc. Letošnímu podzimu vévodí ledově platinová, kouřově hnědá, teplá blond a pastelově růžová. Toto jsou ideální kombinace do tzv. ombré, které je stále v kurzu. Je to pro vás málo barevné a pestré? Pak jsou módní intenzivní odstíny červených, měděných a fialových barev s tmavým nebo světlým základem. K tomu všemu je dobré, aby kadeřnice zvolila vhodný sestřih.

Také nezapomínejte na změnu parfému. V podzimním období je vhodné používat parfémy orientálních tónů, dřeva, vanilky a  sladkých podzimních plodů. Teplejší oblečení = teplejší vůně. Osobně mám vyzkoušené vůně (jiné už neobjednávám) od společnosti LR Health and Beauty. Tyto parfémy jsou hypoalergenní a mají charakter LONG – LASTING, tj. dlouho trvající, což je dáno velmi vysokým množství vonných olejů.

Moje klientky mají tu možnost si vůně vyzkoušet v mém kadeřnictví. Pokud by jste měli i vy zájem vyzkoušet parfémy v top kvalitě, neváhejte kontaktovat jedno z poradců. Věřím, že každý si najde svůj parfém a dovolím si říct, že nebude poslední!

Mějte krásné podzimní dny Adéla Holubičková

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása