BusinessŽivotní styl

Poslanci se hádají o „rovné platy“ v EU. My je v LR už dávno máme!

V minulém týdnu se poslanci Evropského parlamentu (neuvěřitelně) shodli a schválili novelu směrnice o vysílání pracovníků za prací v rámci EU. Ano, zaměstnanci můžou jásat, protože jejich práce bude více „kryta“ stejným finančním plněním. Ať už budou pracovat ve Francii, Německu, Itálii… má jít o spravedlivé podmínky a konec levné práce. Proč se tak děje?

Různé země EU si stěžují na různá omezení, nařízení a restrikce. Například proč by dělník z Francie, který bude vyslán za prací od jeho zaměstnavatele do pobočky ve Španělsku, měl mít méně peněz než v jeho rodné zemi?! To docela dává smysl, že? Jenže… je třeba hovořit také o různě kvalitní pracovní síle dané země, místních poměrech atd. Ale to je na zcela jiný článek, smyslem je dnes pouze poukázat na fakt, že společnost LR Health & Beauty má toto již mnoho lét dávno vyřešeno a měří všem stejným metrem.

Pokud se zamyslíme nad výdělky LR partnerů v rámci EU, je systém odměn za jejich práci, včetně výhod autokonceptu naprosto totožný. Co to znamená? Na Čecha je pohlíženo stejně jako na Němce. A kvalita je rovněž totožná. Pracovat pro takovou společnost je geniální, co říkáte?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Business