Pravidla pro registraci do členské sekce Helou! jsou velmi jednoduché. Seznamte se s nimi pro vaše potřeby i pro případ, že budete chtít registrovat vašeho nového LR partnera na platformu Helou! Čtěte prosím pozorně.

 

REGISTRACE

KDO SE MŮŽE REGISTROVAT

Registrovat se může pouze LR partner. LR partner je fyzická osoba, která má aktivní smlouvu se společností LR Health & Beauty a patří přímo do organizace Ing. Markéty Kopčilové. LR partner (dále jen uživatel) se potvrzením registrace zavazuje k dodržování níže uvedených pravidel.

KDO SE NEMŮŽE REGISTROVAT

Není možné registrovat uživatele, který dosud není LR partner nebo je LR partnerem v jiné organizaci.

JAKÉ REGISTRAČNÍ DATA VYŽADUJEME

Pro jednoznačnou identifikaci uživatele vyžadujeme vaše číslo LR partnera, které slouží jako tzv. uživatelské jméno. Toto nelze měnit ani upravovat, proto, prosím. vyplňujte registraci pozorně. Číslo LR partnera uvádětje, prosím, bez čísla země, které je obecně uváděno například jako: 19-123456. Uvádějte tedy prosím číslo bez čísla 19, což je kódové označení České republiky. V případě, že jste registrování v jiné členské zemi EU, může se kódové číslo země lišit. Dále je nutno zadat e-mail, jméno a příjmení.

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Uživatelské jméno tvoří číslo LR partnera.

HESLO

Musí mít délku minimálně 8 znaků a musí obsahovat:
– malá písmena
– velká písmena
– číslice

REGISTRAČNÍ PROCES

Po vyplnění registračního formuláře je nutno odsouhlasit všechny uvedené souhlasy, které jsou níže pod registračním formulářem.

Nyní vám začnou chodit e-maily, které dobře čtěte a řiďte se pokyny, které zde najdete. Každý e-mail, který dorazí do administrátorské sekce webu je nejdříve kontrolován, zda LR partner je skutečně kompetentní pro aktivování jeho uživatelského účtu v členské sekci.

Po úspěšném schválení dojde k aktivování uživatelského účtu a uživatel dostane do e-mailové schránky potvrzující e-mail. Nyní se můžete přihlásit do členské sekce a začít prohlížet obsah, vzdělávat se i bavit.

 

CHOVÁNÍ UVNITŘ ČLENSKÉ SEKCE

KOREKTNÍ CHOVÁNÍ

Administrátor má právo napomenout nebo přímo vyloučit ze členské sekce takového uživatele, který se chová neeticky, písemně napadá jiného uživatele, uráží vulgárně, sexisticky nebo rasisticky jiného uživatele.

CO JE ZAKÁZÁNO

Je přísně zakázáno jakoukoliv elektronickou nebo i tištěnou podobou veřejně i neveřejně šířit obsah, který je na webových stránkách www.helou.cz. Tím je myšleno kopírovat, upravovat, zaznamenávat a ukládat obrazovku tzv. capture screeningem, zaznamenávat a ukládat zvukovou stopu obsahu, pozměňovat nebo stahovat obsah. To vše platí, pokud není vysloveně uvedeno, že je to možno, že je materiál přímo určen ke stažení pro edukační nebo prezentační účely.

 

OBECNÉ INFORMACE

PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

Uživatel má povolený přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Přihlásit je možno se z jakéholiv místa planety Země, kde je internetová konektivita. Uživatelský účet aktuálně nemá žádné restrikce pro automatické smazání nebo blokování. Smazat účet může uživatel kdykoliv sám nebo po požádání administrátora stránek.

VAŠE DATA JSOU V BEZPEČÍ

Striktně, dle zásad GDPR, jsou vaše data v bezpečí. Mimo pověřené osoby k nim nemá přístup jiná osoba. Vaše data nesdílíme, nepřeprodáváme ani jinak neupravujeme. Pro více informací navštivte stránku Zásady ochrany osobních údajů.

LR story

číst více...
Ing. Markéta Kopčilová

Když řeknu LR – co se ti vybaví jako uplně první? Colostrum. Prémiový prudukt LR, který považuji za zásadní pomoc při lébě mého agresivního stavu Crohnovy nemoci v roce 2009. Tento produkt je doposud mým nejsilnějším nástrojem při pomoci chronicky nemocným lidem, kterým se formou osobních konzultací, přednášek i online věnuji již 7 let.

číst více...

Edukace

Edukace
Helou!
Podpoultovky

Pro naše LR partnery zajišťujeme komplexní edukaci. Jeden z kanálů pro získávání informací je i Vimeo, kde můžete vidět mimo jiné i pořad Podpultovky o produktech LR Health & Beauty a jejich využití.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.