KrásaNovinkyZdraví

Proč muži nemají celulitidu

Proč muži nemají celulitidu

Když je člověk mladý, má čas na sebe a není líný na sporty, setkává se s celulitidou maximálně tak v parném létě u některých protijdoucích dam s minisukní.

S přibývajícím věkem a otevřenou bránou plnoletosti začne vyrážet na alko dýchánky s kamarády, s první láskou a strachem z nechtěného těhotenství vyrazí do lékárny pro svou první antikoncepci. Maturita, přijímací zkoušky na vysokou školu, zkouškové nebo snaha najít si dobré zaměstnání = stres. Toto všechno a mnohem víc překyseluje náš organismus.

Naše tělo má tendenci kyselost kompenzovat. Udělá to tak, že začne hromadit vodu a tekutinu v těle, aby mohlo kyselost „naředit“. Nebo „vykrádá“ minerály a vápník z vlasů, nehtů, kostí. Proč? Protože přidáním zásady kyselinu pěkně zneutralizujete.

Aloe Vera Korekční Tělový Krém

Pomeranče mám ráda, ale že by je musela připomínat zrovna moje stehna?!

Celulitida pak vzniká jako důsledek překyselení. V těle se hromadí tukové tkáně, které se tlačí na povrch. Stárne podkožní vazivo a tohle vše má vliv na rozvoj nepěkných ďolíků. Nejvíce se překyselení tímto způsobem projevuje u žen.

Trápení se v posilovně a hubnutí tady zcela problém nevyřeší. Rozhlédněte se kolem sebe, kolik hubených holek má pomerančové nohy! Je to dáno naším životním stylem.

Nechodila jsem do fitka, nedržela žádné drastické diety, ale kvůli chronickému zánětu štítné žlázy jsem si začala odkyselovat tělo přírodními minerály od LR Health & Beauty. Jaké bylo mé překvapení, že se zlepšily vlasy, nehty, ale také ty pomerančové důlky na mých stehnech! Celulitidu a její mizení můžete urychlit při odkyselování i rozprouděním lymfatického systému, prokrvením a odkysličením daných partií.

Musím říci, že mi LR letos udělalo ještě další radost. S novou řadou Aloe Via přišli na trh s krémem na stehna a hýždě. Produkt byl testován Dermatestem a měřily se hluboké tkáně. U více než 85% klientek bylo u každodenního užívání prokázáno zlepšení hustoty kůže, což je to nejdůležitější kritérium pro pevnější, hladší a pružnější pokožku. Skvělá náprava po odstranění pomerančové kůže, nemyslíte?

A víte, proč muži nemají celulitidu? Přece protože je „hnusná“! 😊 Rozlučte se s ní i vy!

Doporučené stránky:
www.helou.cz/eva-miksovicova/
www.helou.cz/lr-story-eva-miksovicova/

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása