NovinkyPříležitostiŽivotní styl

Proč zaměstnat matku? Budete se divit!

Proč zaměstnat matku? Budete se divit!

Minulý týden jsem byl ve Zlíně ve firmě, která se zabývá výměnou autoskel a dělají to už přes dvacet let. Jsou v tom fakt dobří, hodně dobří a mimo to servisují auta, atd. Ale proč o tom píšu? Seznámil jsem se s majitelem a ten mi takhle v pátek před zavíračkou dal na cestu ze Zlína do Bystřice pod Lopeníkem velkého červíka k přemýšlení. Podotýkám, že trasa má přes 40 kilometrů, takže fakt mi to v hlavě slušně šrotovalo.

Chci vám tímto, milé ženy, matky dát jednu velmi pozitivní myšlenku, o které byste měly, stejně tak jako já, přemýšlet. Popisoval mi situaci před deseti lety u nich ve firmě: „Hledali jsme novou zaměstnankyni na pozici sekretářky, člověka na příjem nových zakázek do servisu. A protože je to práce mezi lidmi, pořád mezi muži, mezi velkým stresem a technickými údaji, museli jsme si opravdu dobře vybrat. Bylo tady několik desítek mužů, kteří by byli zajisté nejideálnějšími z pohledu mužského elementu a znalosti problematiky. Bylo tu i dost krásných mladých slečen, vyloženě tzv. reprezentativních typů. A pak přišla Ona. Matka trojčat, která přišla a řekla, že se chce prostě vrátit zpátky mezi lidi, pracovat a naučit se  něco nového. Věděl jsem, že to je ten správný člověk! A proč? Mám sám tři děti a vím, že jestliže tato žena zvládla vychovat tři děti, zvládne cokoliv i v práci.“

Uvědomte si to! Jakou sílu máte, co vám mateřství dalo, na co vás připravilo. Hlavu vzhůru! A až se budete chtít vrátit „do života“ a do práce, rovnou jim řekněte, že jste úspěšná matka a že jste naprosto ideální manažerský typ. Jako otec dvojčat vám držím palec!

Doporučené stránky:
www.firestarter.cz
www.petrkopcil.cz
www.kopcilovi.cz

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky