Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Ranní rutina do deseti minut

Helou! Nedávno jsem byla na návštěvě u jedné vizážistky, která školila svůj tým. Dbala na to, aby líčení trvalo maximálně 15 minut. To mne inspirovalo k tomu, podělit se s vámi o rychlé tipy a triky, jak zvládnout doma denní i večerní líčení snadno a rychle do deseti minut. Tak, jdeme na to.

Ráno je velmi důležité připravit si “plátno”, tedy svoji pleť, která v noci pracovala, čistila, detoxikovala. Ráno je tedy nutné použít pěnu pro čištění pleti nebo čistící mléko. Následně aplikujeme tonikum nebo rozjasňující pleťovou vodu, která stáhne póry. Po dvou minutách aplikujeme denní krém dle vlastních potřeb a preferencí.

Na krém můžeme aplikovat další vrstvy, jako je například sérum, nadstavbová kosmetika, například rozjasňovače, korektory, podkladové báze, hydratační séra a podobně. Plátno jsme si připravili, a nyní je tedy čas na “omítku.”

Použijeme denní makeup, například náš Colours bezolejový nebo krémový makeup je vynikající, má vysokou krycí schopnost a vydrží celý den. Makeup zafixujeme pudrem, ať už minerálním práškovým, nebo kompaktním.

Nyní aplikujeme tvářenku vhodným zkoseným štětcem, rychlými tahy od “jablíček” na tváři nahoru ke spánkům. Nikdy ne obráceně. Tvářenka by měla působit svěže a přirozeně.

Je-li nutno upravit obočí, pročešeme je, dokreslíme tužkou na obočí, zafixujeme. V naší nabídce máme výborné tužky na obočí, tlustou stranou nakreslíme hrubší část po oblouk, tenší stranou dokreslíme konec.

Na oči použijeme například duo očních stínů, tak jak jsem popsala v některém dřívějčším článku. Následně aplikujeme řasenku. Pro efekt velkých řas doporučuji fantastickou řasenku Deluxe nebo řasenku Colours pro velký objem.

Nyní je čas na rty. Pokud máte rádi rtěnku, doporučuji kombinaci konturky a rtěnky Colours, vytvoří krásné rty. Můžete také sáhnout po našich leskortěnkách nebo lesku na rty Deluxe. Tadá, a makeup za 10 minut je hotov.

Pro večerní příležitost stačí přidat oční linky a tmavší stín, případně tmavší rtěnku k vašemu dennímu líčení, a je hotovo. Rychle a efektně. Souhlasíte? Vyzkoušejte!

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Zdraví

Tak letošek je o tom, že stále více lidí vyhledává letní dovolenou v horách. Chybí jim klid? Chtějí čerpat energii z hor? Jsou přesyceni ...

Emoce

Helou! Tento článek jsem napsal 17. ledna 2019 – ano, před více než rokem a nevydal ho. Doma jsme už věděli, že je ekonomika...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!