NovinkyPříležitostiŽivotní styl

Report: Lékařský seminář LR Health & Beauty 21.10.2018

V neděli 21.října jsem se účastnila Lékařského semináře LR Health & Beauty, který se konal v Brně v Hotelu Voroněž. A tak jsem se rozhodla podělit se s čtenáři magazínu Helou! o největší „špeky“. Přednášky pro nás měli připraveny Mudr. Pavel Hanzelka a Mudr.  Milan Čarvaš, a tady jsou ty nejzásadnější poznatky.

Začnu panem Mudr. Hanzelkou který pro nás měl připravenou přednášku o Colostru, Reishi a o nové řadě vlasové kosmetiky. I když v naší organizaci Markéty Kopčilové máme mnoho informací, poslouchat přednášku o Colostru, a ještě k tomu od lékaře, bylo pro mě velmi informačně hodnotné. Velmi mne zaujala informace o tom, že se Colostrum Liquid dá promíchat s Vita Active Red. Pro mne velmi cenná informace, protože mám kolem sebe spousty klientů, kteří mají problém pozřít samotné Colostrum Liquid. Zajímávé na přednášce bylo, že zde byl vysvětlen velmi hezky postup zpracování Colostra Liquid a kapslí.

Po přednášce o Colostru následovala opět zajímavá přednáška o produktu Reishi Plus. Velmi mne zaujalo, jak a v jakých podmínkách se tato houba pěstuje, nebo její doporučené dávkování při akutních potížích. Co jsem nevěděla tak to že denní dávku kapsle Reishi můžeme dát do horké vody, a pak během dne dávat dětem do oblíbeného pití. Velmi hezky bylo vysvětleno, jaké hlavní indikace pro Reishi Plus jsou. Třetí přednáška pana Mudr. Hanzelky byla o vlasové kosmetice, a tam vysvětloval jak je tato vlasová řada promyšlena a jak má fungovat.

Dalším přednášejícím byl pan Mudr. Čarvaš, který zde vysvětlil, co naše Aloe Vera Gely umí. Jak AV Gel působí na kapiláry v lidském těle a díky tomu tak působí na celý organismus, jak podporuje hojení nebo zásobení kyslíkem.

Mluvil také hodně o Diabetes Mellitus. V dnešní době se onemocnění se vyskytuje tak často!. Doporučil tak u Diabetes mellitus I typu užívat k Aloe Vera Gelu Broskev, Colostrum a ProBalance. Taky nám ukázal na fotografiích svouji pacientku, které díky diabetu zčernal prst, který museli amputovat. Představil i LR produkty, díky kterým byla rána po měsíci, troufám si říct v rámci možností „krásná“.

Z praxe mého otce, který je protetik vím, že hojení u pacientů s diabetem je velký problém, a nelze je tak oprotézovat pokud to dojde do stavu, kdy se musí amputovat. Dále mluvil o produktech z řady Aloe Via. S kolegyní Lenkou Hrnčiríkovou jsme byly velmi překvapeny, že Aloe Vera Koncentrát můžeme použít i na vaginální problémy. Zajímavé bylo řešení pásového oparu díky produktům LR.

Moc ráda jsem s Vámi sdílela dojmy a poznatky, které mě velmi překvapily. O další informace se s vámi ráda podělím osobně při konzultacích, stačí mne kontaktovat.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky