NovinkyPříležitostiŽivotní styl

Reportáž: Výroční ples LR Health & Beauty Kraków 2017

Reportáž: Výroční ples LR Health & Beauty Kraków 2017

Každým rokem se koná tradiční výroční ples společnosti LR Health & Beauty pro země střední a východní Evropy. Loni bylo hostitelskou zemí Slovnesko a město Bratislava, kde jsme se mohli skvěle pobavit v hotelu DoubleTree by Hilton ve stylu 30tých let. A bylo to famózní a rádi na to vzpomínáme! Letos se stalo hostitelskou zemí Polsko a překrásné historické město Kraków, což se ukázalo jako perfektní volba. Na ples byla nutná kvalifikace Organizačního manažera, což byla pro mnoho LR partnerů velká výzva. Na místě byli vyhlášeni noví Organizační manažeři, bronzoví, stříbrní a vyšší manažeři za rok 2017, tedy i naše struktura.

Kraków je skutečně klenotem a troufám si říct, že i pýchou obyvatel Polska,  ale i v rámci turistického ruchu má co nabídnout turistům z celého světa. A že jich tam bylo! Vánoční trhy na hlavním náměstí jsou vyhlášené. Kam se podívate stojí někdo s pořádným flákem steaku, klobásy, obřího krajíce chleba se sádlem a cibulí, tradičními pirohy, polévkami, plackami… až po sladkosti, svařák nebo ručně vyráběné vánoční ozdoby. Toto město ležící na řece Visla má přes 760.000 obyvatel a tak pestrou historii! Najdete zde univerzity, královský hrad Wawel, katedrálu, ale i starou židovskou čtvrt a rozmanité restaurace a kavárny. A pak asi nejvíce kostelů v jednom městě na světě :).  Za dva dny jsme viděli dost, ale rozhodně ne všechno. Na co budeme určitě rádi vzpomínat je návštěva izraelské restaurace Hamsa v židovské čtvrti. Ochutnali jsme beduínskou kávu, dezerty baklava, malabi a čokoládový dort z blízkého východu. Delikatesní!

Samotný ples se letos konal v duchu „ledového království„, tedy i dekorace, barvy, včetně dress code všech přítomných, byl tomuto plně podřízen. Servírovalo se typické polské jídlo a speciálně upravené míchané drinky s Aloe Vera Gely od LR. Na úvod všechny pozdravila modelka Karolína Kurková, která má v portfoliu LR Health & Beauty i své dva luxusní parfémy. Ubytováni byli všichni kvalifikovaní přímo v hotelu DoubleTree by Hilton, kde se současně konal výroční ples a na jeho parkovišti bylo přibližně sto manažerských vozů Mercedes-Benz.

A jak hodnotí letošní ples Bronzová organizační manažerka Markéta Kopčilová? „Jsem šťastná, že jsem po třech letech, kdy jsem se věnovala prioritně těhotenství a mateřství, měla šanci opět navštívit další mezinárodní výroční ples LR Health & Beauty. Současně jsem měla tu čest převzít za naši bronzovou organizaci ocenění a nasát nové poznatky od ostatních manažerů LR. Velmi sympatické bylo také osobní seznámení s novým víceprezidentem LR Health & Beauty pro střední a východní Evropu, panem Klausem E. Gschwandtnerem. Jsem ohromena městem Kraków, kde jsem měla možnost s manželem Petrem strávit příjemný víkend v čase adventním. Jsem vděčná.“

[envira-gallery id="3408"]

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky