KrásaNovinkyŽivotní styl

Rozjasňovače v hlavní roli

Rozjasňovače v hlavní roli

Helou! Dnes si představíme kosmetické výrobky, které v posledních letech nabraly na popularitě u spousty žen – a není se čemu divit. Po jejich použití je pleť zářivější, jednotnější, působí svěže a zdravěji – kdo by to nechtěl, že? Všechny toužíme po luxusním a mladistvém vzhledu. To vše dokáží rozjasňovače.

Co je rozjasňovač?

Jak z názvu vyplývá, je to přípravek, který dodává pleti lesk, záři, třpyt. Působí fantasticky, pokud jej umíte správně používat. Rozjasňovače mohou být práškové  – jako kompaktní pudr, nebo tekuté, případně krémové v tyčince. Pudrové rozjasňovače aplikujte na makeup, tekuté pod makeup. Rozjasňovače obvykle obsahují pigment příbuzný barvě pleti, ale navíc luminesenční složky, které odráží světlo a dodávají pleti žádaný lesk.

Jak jej použít?

V posledních letech je v módě tzv. strobing, který nám nahradil dřívější konturování tváře. Zatímco však kontury působily tvrdě (většinou se používal přímo konturovací makeup několika odstínů), při strobigu se pracuje s rozjasňovači a pleť tak získává jemnější rysy a decentní nádech.

Nejčastěji se používá světlý rozjasňovač na tato místa:

  1. nad kořen nosu
  2. kořen a špička nosu
  3. lícní kosti pod očima
  4. brada
  5. pod obočí, vnitřní koutek oka

Každá tvář je jiná – ale jednoduše – podívejte se do zrcadla na denním světle, kam vám dopadá slunce a kde na pokožce vytváří světlá – lesklá místečka. Tam se aplikuje rozjasňovač. Tmavším rozjasňovačem bronzového vzhledu dotáhnete kontury tváří.

Nezapomínejte, že méně znamená více. Nikdo nechce vypadat jako diskokoule. Vím, že ze začátku to často svádí aplikovat produktu hodně, ale vysoký obsah třpytivých částeček vykoná své. Vy se možná doma v koupelně až tak nevidíte, v denním světle už to může být jinak. Proto se nebojte experimentovat, ale vše chce nácvik. Krásné jarní dny!

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása