BusinessNovinkyPříležitostiŽivotní styl

Sandra Jeklová: junior manažerka se třemi juniory

Sandra Jeklová: junior manažerka se třemi juniory

Dosáhla jsi nové pracovní pozice, to je super, gratuluji a hned na začátku ti dávám prostor pro poděkování těm, kdo za tímto úspěchem stojí.
Děkuji! První, kdo si zaslouží poděkování je můj manžel. On ví, za co všechno jsem mu vděčná! Kdybych v něm neměla 100% podporu, asi bych teď nepokořila další stupínek a tím je pozice Junior manažera. Děkuji také rodině, která mi vychází vstříc s hlídáním dětí, abych mohla pracovat nebo dobít energii, která mi při třech dětech tak žalostně chybí. Další díky patří také mému skvělému týmu – mým LR partnerům i partnerkám, děkuji Vám! A poslední jména jsou tři: Eva Mikšovičová, nejlepší sponzorka jakou jsem si mohla jen přát. Eva je nejen má sponzorka, ale i velmi dobrá kamarádka. Evi, děkuji! Markéta Kopčilová, bronzová organizační manažerka LR Health & Beauty a její manžel Petr Kopčil: Petře a Markéto, děkuji za podporu, velmi si toho vážím.

Vidíš, to je téma! Jak moc se partneři nebo partnerky a jejich podpora podceňuje. Zdá se, že se manželovi LR jako příležitost k výdělku taky líbí, má chuť se nějak aktivněji zapojit?
Ano, můj manžel se aktivně zapojuje tak, že mi fandí. Ale nejen to, jezdí mi občas pro balíky na centrálu LR a taky je mojí vrbou! Na víc mu čas nezbývá a myslím, že by se aktivněji asi ani zapojit nechtěl, má svých aktivit až nad hlavu! Mám ale štěstí, na manžela se můžu kdykoli spolehnout a to mě na něm baví!

Považuješ za dobrou cestu jak si zlepšit životní situaci a finanční příjem při mateřské právě prostřednictvím LR?
Ano,urcitě. Odměňovací systém u LR health & beauty je velmi štědrý. Na začátku spolupráce s LR jsem řešila pouze zdraví mých dětí a možnost výdělku šla nějak mimo mě. Později jsem ale vzala rozum do hrsti a řekla jsem si, proč si na samospotřebu nevydělat? Dnes už s mým týmem míříme zase o trochu výš a jsem ráda, že jsem na letošní rodinnou dovolenou mohla přispět i jinak, než jen nabalením kufrů 🙂.

Dnes už s mým týmem míříme zase o trochu výš a jsem ráda, že jsem na letošní rodinnou dovolenou mohla přispět i jinak, než jen nabalením kufrů.

Máš tři děti a z tohoto pohledu je to super úspěch, který může být vnímán silně pozitivně u ostatních matek.

Ano, mám tři děti. Tři úžasné děti, které jsou ve věku, kdy potřebují nejen pomazlit,ale také neustále vyžadují parťáka na stavění kostek nebo na čtení pohádek. Opečovávám je, jak nejlépe umím, přesto se nepovažuji za supermatku.Mám stále co zlepšovat! Užívám si je, ale také si užívám pocitu, že i na mateřské se žena může realizovat a najít si něco, co jí aspoň na chvíli vytáhne ze spáru mateřství! A ti, co mě znají ví, že být mámou, tedy dobrou mámou, je pro mě v životě to nejdůležitější.

Je to vlastně jen hypotéza. Kdybys byla svobodná, bezdětná – myslíš, že bys byla kariérně dále v LR? Co tě jako matku nejvíce brzdí?

Kdybych byla svobodná a bezdětná, tak se obávám, že bych teď seděla v kanceláři nad stohy dokladů a nebyla bych součástí LR Health & Beauty. K tomuto mě totiž přivedly mé děti. Tedy, abych to upřesnila, zdraví mých dětí! A co mě jako matku nejvíce brzdí? No, přece mé děti! Ale jsem šťastná, ať mě brzdí ještě víc!!! Nechci propásnout nic, co by mě jednou mohlo mrzet. Jsem máma na plný úvazek a při něm se snažím plnit si svůj sen!

Absolutní souhlas! Děti si musíme užít a plně se jim věnovat a my to také za Helou! plně podporujeme. Myslím, že i tento postoj je jedním z důvodů, proč jsi právě v naší organizaci, pletu se?
Nepleteš! Atmosféra v naší organizaci? Tu bych popsala jedním slovem: rodinná! Platforma Helou! i online produktové semináře, které jsou k dispozici pouze naší organizaci mi velmi pomáhají… ušetří mi spoustu času a za to jsem tobě, Petře, i tvé ženě Markétě, velmi vděčná!

Sandra Jeklová / foto Rostislav Mžik

Sandra Jeklová / foto Rostislav Mžik

Dobře berme to jako fakt, že věci jsou aktuálně jak jsou. Jaká je tvoje další pracovní meta?

Další má vysněná meta je stát se Manažerem. Jestli to bude letos nebo nebude, to zatím netuším, ale zjistila jsem, že co si člověk vizualizuje a vysní, tak se i splní.

Když už se bavíme o manažerské aktivitě a postupech vpřed. Letos byl představený nový autokoncept u LR. Předpokládám, že jedno z aut by si vybrala, které se ti aktuálně nejvíc líbí?
Z nového autokonceptu jsem naprosto nadšená! Mlsně koukám po jednom z vozů značky Audi! Ale to je zatím jen sen! LR mě ale mile překvapilo, že do nového autokonceptu zařadilo i rodinné vozy značky Volkswagen, 3 děti by se mi do Smartu nevešly 🙂.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Business