KrásaNovinkyŽivotní styl

Jak si vybírat dekorativní kosmetiku?

Jak si vybírat dekorativní kosmetiku?

Zdánlivě je to úplně jednoduché a všechny to známe – my nadšené “mejkapistky” jsme jistě nejméně jednou zažily neřízené nálety na drogerie, kde bereme z regálů vše, co nám přijde pod ruku. Doma potom rozpačitě přemýšlíme, na co je nám dvacátý lesk,  proč jsem si proboha koupila ty stíny, když mi nesluší, a vybraná řasenka nesplnila naše očekávání. Hm, a co s tím teď? Zkuste si zajít zpátky do drogerie výrobky vrátit nebo reklamovat a dejte nám vědět do komentáře, jak to dopadlo. Asi moc nepochodíte.

Kdo nemá rád drogerie, často obdobně objednává z katalogu. Výhodou je úspora času a určitý servis. Dobrá poradkyně vám vysvětlí i poradí, případně vyřídí reklamace. Nevýhodou je, že obvykle pokud nakupujete u kolegyně z kanceláře, která nadšeně posouvá po firmě katalog svůj nebo své příbuzné, nedostanete servis příliš kvalitní, a ani nemáte možnost si kosmetiku vyzkoušet. Často se jedná o výrobky levné, které při nespokojenosti v tichosti vyhodíte do koše, ale jistý červíček zklamání ve vás hlodá dál…

Další kategorií je objednávání z e-shopu. Některé online obchody jsou velice profesionální a prudce se věnují osvětě, poradí, ukáží, tvoří velmi kvalitní online obsah, aby klientka získala o produktu co nejvíce informací. Zboží chodí rychle. Někdy se však stane, že při reálném kontaktu s produktem zjistíte jeho temnou stránku –  například americká značka made in China, stíny se drolí, jsou málo pigmentované, složení nic moc… Bohužel s jeho popisem na webu si prodejce moc práce nedal a vás to při pohledu na tu rozkošnou rtěnku ani nenapadlo řešit.

Některé z nás se moc nelíčí, tyto ženy si vystačí s řasenkou, případně rtěnkou… a vydrží jim dlouho. Velmi dlouho. Třeba i několik len po datu spotřeby. Potom se výjimečně jednou nalíčí – a těch bakterií a plísní, co si dobrovolně aplikují na pleť… ach.

Takže, není to tak snadné, že? Do které skupiny nakupujících patříte?

Já se s vámi podělím, jak to mám já. Tak, jako při pleťové kosmetice, ani u dekorativní kosmetiky se snažím nekombinovat značky – vše, co mohu, si nakupuji od LR Health and Beauty. Jako regisrovaný partner mám doživotní slevu na nákup a mohu si tak kupovat vysoce kvalitní kosmetické výrobky za vynikající cenu. Objednávám si výrobky také online přímo od firmy, balíčky chodí do 24 hodin. Stejně jako z e-shopu.  Znám firemní portfolio i nabídku, mám přístup ke složení.

Jelikož je kosmetika mojí vášní a koníčkem, umím poradit i mým kamarádkám nebo klientům. Mohou si u mě kosmetiku vyzkoušet, objednat vzoreček, případně vysvětlím, co je pro ně vhodné a co ne. Také jim vysvětlím, jak o svou kosmetiku pečovat a jak ji skladovat, aby zůstala co nejdéle kvalitní a bez bakterií. Zároveň mají u mne doživotní servis, kdykoliv se mne mohou zeptat, jak správně nalíčit linku nebo který stín se jim hodí k plesovým šatům.

Snažím se mít neustále co nejširší přehled o trendech a aktuální nabídce na trhu.

Kvalitní kosmetika a kvalitní servis vám ušetří peníze i zdraví. Když vybíráte s rozumem a necháte si poradit, pořídíte si jen to, co skutečně potřebujete – navíc jeden výrobek může mít i několik funkcí, o kterých jste možná nevěděly. Vyhnete se tak hromadění výrobků, které nikdy nepoužijete.  Získáte přehled o tom, co je pro vás, váš životní styl a váš typ pleti vhodné, co se doplňuje s vaší pěstící kosmetikou. Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci platí i v dekorativní kosmetice. Vybírejte s rozumem.

Pokud máte dotazy, budeme rádi za vaše komentáře.

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása