KrásaNovinkyŽivotní styl

Jak si vybrat správný makeup

Jak si vybrat správný makeup

V nabídce značky LR Health and Beauty je několik druhů make-upu (podkladové báze) a také BB krémy. Jak si vybrat ten správný make-up a jeho odstín? Poradíme vám v tomto článku.

Jak začít s výběrem?

Nejprve je důležité poznat svou pleť. Jaký má odstín, je-li suchá, mastná, smíšená, citlivá, trpíte akné? Jaký je váš životní styl? Jste vytížená? Potí se vám pleť? Tyto aspekty je potřebné zvážit. Váš make-up by měl co nejlépe odpovídat vašemu přirozenému odstínu pleti. Ideálně jej zvolíte tak, že jej otestujete přímo na tváři, ne na ruce, jak se běžně dělá. Ten, který splyne a není jej téměř vidět, je ten správný.  Dále je důležitá konzistence a složení makeupu. Například příliš tekuté makeupy na bázi oleje mohou na mastné a smíšené pleti stékat. Jaký make-up tedy zvolit?

BB krém

Už název vypovídá, že nejde o klasický makeup. BB krém je multifunkční emulze, která hydratuje, zakrývá nerovnosti pleti, vyrovnává barevný odstín pleti a chrání ji proti slunečnímu záření. BB krém nemá dokonale krycí schopnosti. Je vhodný pro mladé ženy a dívky nebo na léto, dovolenou… K dostání ve 2 odstínech.

Make-up Colours

Dodává se ve dvou provedeních – Krémový makeup s vysoce krycí schopností je vhodný zejména pro suchou až smíšenou pleť, bezolejový makeup je vhodný pro smíšenou až mastnou pleť. Oba dobře kryjí všechny nedostatky pleti, pleť hydratují a vyhlazují nerovnosti. Jsou to velmi oblíbené a prodávané výrobky. Ideální na denní nošení. K dostání jsou v 6 odstínech.

Podkladová Báze Perfect Wear

Velmi luxusní podkladová báze Perfect Wear má hedvábnou texturu a zanechává pleť hladkou, zářivou a bez efektu masky. Ochranný faktor s SPF 37 ji předurčuje také na pláže a do slunečných destinací. Dokonale se přizpůsobí pleti. Je vhodná pro všechny typy pleti. Pro dokonalý vzhled doporučuji použít pod makeup také Radiant Skin Primer. Podkladová Báze Perfect Wear je k dostání v 6 odstínech.

Už jste naše makeupy vyzkoušely nebo je pravidelně používáte? Podělte se s ostatními o své zkušenosti v komentáři.

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása