KrásaNovinkyPříležitostiŽivotní styl

Silvestrovská dlouhá noc – a makeup drží!

Silvestrovská dlouhá noc – a makeup drží!

Sotva pominou svátky vánoční, nejedna z nás se připravuje na Silvestrovskou dlouhou noc. Bude jistě veselo, ať už v kruhu přátel, rodiny nebo na bujaré party. Pokud chcete vypadat dobře celou noc, známe několik triků, jak zafixovat makeup tak, abyste byla dokonalá nad ránem stejně jako předcházející večer. My v Helou! neděláme kompromisy.

Podklad je král

Pořádná fixace makeupu je základ. Pokud potřebujete, aby makeup nestékal, neroztékal se a čelo se nerosilo, určitě použijte podkladovou bázi Radiant Skin Primer. Koriguje nepravidelnosti, prodlužuje trvanlivost make-upu a efekt pigmentů na bázi diamantu prozáří pleť. Následně použijte makeup a zafixujte jej minerálním práškovým pudrem. Do víru nočního života doporučujeme také Pudr Hollywood Duocolour, který skvěle rozzáří pleť i v umělém světle plesových sálů nebo diskoték.

Nedělejte si vrásky

K party makeupu vrásky jednoznačně nepatří. Ty na tváři eliminujete snadno aplikací Zeitgard Serox Vyplňovače vrásek, který se postará o znatelně větší pružnost pleti a podporuje cílenou redukci malých mimických vrásek v oblasti očí, čela a nosu. Obdobně poslouží Vyplňovač vrásek v tužce, který zvenčí vyplňuje vrásky, nerovnosti i jizvičky.

Následně na tato místa můžete nanést Rozjasňovač pleti, který odrazem světelných částic dokonale eliminuje vrásky a nerovnosti na pleti. Rozjasňovač použijte také do vnitřního koutku oka, poradí si s kruhy pod očima.

Do Nového roku bez kompromisů

Přivítejte Nový rok 2018 jasným pohledem a dokonalým makeupem. Ať už máte ráda výrazné líčení, nebo si potrpíte spíše na přirozenost, vždy sáhněte po Podkladové bázi na oči a rty. Jemně aplikujte na oční víčka před použitím očních stínů a na rty před aplikací rtěnky nebo lesku. Díky Podkladové bázi působí líčení rovnoměrně, neotírá se a déle vydrží. Oční stíny nebudou stékat a vytvářet nehezké vějířky v záhybech víčka. Pokud chcete zářit celou noc a když dodržíte naše rady, stačí vám vzít pouze malý pudr s sebou do kabelky a sem tam celý obličej přepudrovat. Ostatní makeup zůstane na svém místě až do rána.

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása