Krása

Skutečně letní vzhled

Helou! Téma letního líčení je v těchto dnes prudce aktuální. Již jsme si v minulých týdnech prozradily, jak dosáhnout dokonalého letního vzhledu a co nám nesmí chybět v kosmetických taštičkách. Skutečné léto začíná právě nyní, v červnu, a společnost LR Health and Beauty připravila v tomto měsíci akční ceny na produkty, které prostě musíte mít. Pokud chcete vypadat skvěle a navíc ušetřit, směle čtěte dále.

Co vám nesmí v červnu uniknout?

1. Colours Krémový make-up

Jemně krémový make-up s vysokou krycí schopností vydrží na pleti až 12 hodin. Vytváří přirozený efekt a sjednocuje pleť. Krémový make-up pleť chrání a vyživuje. Doporučujeme zakoupit dva různé odstíny a při opálení tváře přimíchávat tmavší dle intenzity opálení.

2. Aloe Vera Hydratační krémový gel

Není to sice produkt dekorativní kosmetiky, ale o to více užitečnější, zejména v horkém létě. 50% Aloe Vera gel a bio výtažek z oliv chrání a intenzivně hydratuje pleť. Skvělý je k moři a na česká či slovenská koupaliště, ale také do města, kanceláří… všude, kde pleť trpí suchem a horkem. Hydratační gel pleť osvěží, uklidní a dodá chybějící hydrataci, a na takto ošetřené pleti vypadá i líčen výborně. Aplikujte dle potřeby.

3. Colours Bronzové tónovací perly

Bronzer v kuličkách už jsem zmiňovala v předcházejících článcích, ale nyní v červnu jej můžete mít za akční cenu! Můžete jej kromě tónování pleti použít také jako tvářenku nebo lehké oční stíny či třpyt na rty. Stačí kuličku navlhčit a přetřít s ní rty či víčka. Pro větší efekt na rty použijte neutrální lesk Briliant. Už jste viděli červnový akční katalog? Co se chystáte si pořídit?

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása