Stárnutí platíček v lékárničce mi vrásky nedělá. Naopak!

Stárnutí platíček v lékárničce mi vrásky nedělá. Naopak!

Než jsem se stala mámou, měli jsme doma lékárničku. Musím říci, že velmi dobře zásobenou, když mám v blízké rodině lékaře. Žádný zdravotní problém nás nemohl zaskočit. S příchodem dětí jsem ale musela na lékárničku vyhradit dvojnásobně větší prostor.

Je jasné proč. Děti nemohou mít stejné léky jako dospělí. Doma přibyly produkty na opruzeniny, prdíky, s přechodem do kolektivu léky na časté teploty, laryngitidy, zahlenění, střevní potíže, odřeniny, škrábance, modřiny z hřiště, záněty spojivek .. mám pokračovat? 😊  Ze všeho nejvíc mi vadila antibiotika. I kvůli tomu jsem rozšířila lékárničku o homeopatika a načítala si o bylinkách a jiných alternativách přírodní podpory imunity.

Čím více se člověk pídí po informacích, tím více má strach. Z nadužívání antibiotik a zatěžování vnitřních orgánů jako třeba jater aj. Dozvěděla jsem se, že často se dají antibiotika nahradit správným dávkováním tekutého bovinního kolostra (důležitá je frekvence dávek i její výše dle věku a stavu). Chvíli mi to trvalo, než jsem tohle vše u dětí „vychytala“. V současné době se nám daří prodlužovat dobu, kdy jsme pro antibiotika do lékárny nemuseli. Dokonce ani při ječném zrnu. I když nejednou jsem bojovala s pocitem, jestli jsem antibiotika neměla nechat přeci jen nasadit. Při úpravě dávkování se stav ale zlepšoval.

Když jsem měla možnost mít srovnání u mých dětí se stejnou nemocí – jedna antibiotika měla, druhé jsem nasadila kolostrum – s kolostrem jsme měli nemoc zvládnutou o něco rychleji, než s antibiotiky. Nutno ale podotknout, že musí jít o certifikované kolostrum (abyste měli jistotu, že krávy nebyly krmeny antibiotiky), nepasterované (aby nepřišlo o účinné látky), správně ho dávkovat. Já používám to od LR Health and Beauty. Ale pozor! Určitě ne vždy se můžete bez antibiotik obejít! Výhodou kolostra oproti antibiotikům je to, že se neponičí střevní mikroflóra. Ta totiž ve vašem imunitním systému hraje prim! Je to první mechanická zábrana pro bacily, aby se nedostaly ze střeva až do krve. Antibiotika tento dokonale sehraný tým správných bakterií ve střevech zcela „vymlátí“ a dlouho trvá, než se znova probiotické bakterie namnoží, osídlí střevo a podpoří imunitní systém.

Díky čemu mi ale stárne půlka lékárničky, je Sprej první pomoci od LR Health and Beauty. Když se naučíte nosit ho u sebe v kabelce, máte dokonalou první pomoc na nepřeberné množství případů. Já ho použila už na zastavení oparu, veškeré odřeniny na hřišti, spáleniny od rozpáleného kastrolu, roztrhlý ret po pádu z kola, štípanec po vose odpuchal před očima, zastavil počínající ženský diskomfort po návštěvě koupaliště, zlikvidoval mi zánět nosohltanu, ulevil při rýmě, nejednou zachránil od bolesti hlavy, bolesti krku, zaléčil mi záděrky, koutek. V mém okolí ho používaly kamarádky i při zánětech močového měchýře, při bolestech zubů, jako pleťovou vodu (ale pozor, někomu může způsobit prokrvení a zčervenání) a další a další. Kromě očí se může stříktat všude na pokožku i dovnitř dutin.

Divíte se, že mi stárne víc jak půlka lékárničky, když na toto vše používám jeden jediný aloe sprej se 12 bylinkami?

Doporučené stránky
www.helou.cz/lr-story-eva-miksovicova/

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.