Krása

Tip na podzimní líčení, které sluší zejména brunetkám

Helou, krásné dámy! Podzim je tady, ať už si to připustíme, nebo ne, dny se krátí, teplota klesá a příroda hýří barvami. My se začínáme halit do svetrů, šálů, bundiček a o změnu si říká také líčení. Na podzim často sáhneme po barvách přírody. Ať již zrajících plodů, bobulí, hnědavých zemitých odstínů, láká nás oranžová barva spadaného listí, khaki zelená, šedivá, fialová.

Mám pro vás tip na univerzální podzimní makeup, který sluší všem brunetkám bez ohledu na věk. Dominantou tohoto líčení jsou kouřové oční stíny v hnědé barvě a červená rtěnka. Určitě je důležité zvýraznit hloubku očí oční linkou a kvalitní řasenkou.

Jaké výrobky pro dosažení tohoto vzhledu doporučuji použít?

Jako vždy, základem je vynikající krycí makeup – sáhněte po podkladové bázi Colours v odstínu vaší pleti a zafixujte pudrem. Můžete použít kompaktní nebo minerální pudr Colours.

Věnujte pozornost obočí. Upravte je hnědou tužkou na obočí nebo tmavým stylerem na obočí z řady Deluxe. Pod oční stíny aplikujte podkladovou bázi na oči a rty, taktéž z řady Deluxe. Poté aplikujte oční stíny. Doporučuji sáhnout po očních stínech Colours v kombinaci Cashmere & Copper nebo Gold & Bronze. Vystínujte oko tak, že na pohyblivém víčku bude nejtmavší, směrem k obočí bude světlejší. Aplikujte oční linku a řasenku.

Na tváře použijte bronzer nebo tvářenku v terakotovém odstínu. Nyní přichází čas na rty. Svůdných rtů dosáhnete s rtěnkami Deluxe, v odstínech Peppy Tomato nebo Camney Red. Také rtěnka Hot Chilly z řady Colours je vynikající. Nezapomeňte ani na konturovací tužku Hot Chilly, taktéž z řady Colours. Dokonalý vzhled je zaručen!

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása