Krása

Trendy v líčení roku 2019, které potěší i vaši peněženku

Helou! Nový rok je tady, pojďme tedy společně objevit nejaktuálnější trendy v líčení, které kromě jiného potěší také vaši peněženku. Jak je to možné a co je vlastně letos v módě?

Na výběr je mnoho. Od jasně zbarvených očních víček ke všemu třpytivému a zářivému . Rok 2018 byl na absolutním vrcholu, co se týká trendů krásy. Nechme se však překvapit, co přinese rok 2019.

Rok 2018 by se také mohl zvát rokem technických barev (Technicolor). Jen si vzpomeňte na to šílenství s jednorožci a cukrovou vatou, který ovládl vše od vlasů, stínů, nehtů, módních doplňků… Rok 2019 se chystá oslavit vaši přirozenou krásu. Vlastní barva vlasů (klidně i šediny) budou velkým trendem. Ženy se vrací k přirozenosti. Takže pokud máte dostatek odvahy, můžete ihned přestat barvit si své vlasy. Jen si představte, kolik ušetříte za kadeřníka nebo nákupy v drogerii.

Konturování tváře je také na ústupu. Vítězí přirozenost. Zvýrazňování lícních kostí přestává být módní. Konturovací makeup tedy již kupovat nemusíte. Přesto je dobré zůstat věrná kvalitnímu pudru nebo makeupu, který vaši pleť sladí a sjednotí. Pro dokonalý vzhled pleti je úžasná také podkladová báze nebo korektory.

V roce 2019 se bude veškerá pozornost směrovat na oči. Dokonalé upravené obočí bude nutností, do popředí se dostávají umělé řasy. Pro efekt umělých řas sáhněte například po naší fantastické řasence Deluxe, která vám zajistí dokonalé “vějíře” a navíc ušetříte za řasy, lepidla a podobě. Pokud máte umělé řasy opravdu rády, dávám tip na magnetické řasy pro opakované použití. Sama je nosím a nemohu si je vynachválit. Opět šetří životní prostředí i peněženku.

Třpytky a metalické odlesky budou in i v tomto roce. Hodně letí různé dekorace jako krystaly Swarovski nebo plátky zlata či stříbra, glitter… Fantazii se meze nekladou. Horký hit roku 2018, minimalistický makeup s černým kajalem či linkou a plátky zlata nebo zlatou linkou je stále trendy.

Můžete také opět nadvázat na šedesátá léta a makezup inspirovaný Twiggy.

Co tedy mít nezbytně ve své kosmetické taštičce v roce 2019? Pinzetu, sadu nebo tužky na úpravu obočí, fixátor obočí, kvalitní makeup, řasenku, která vám pořádně zvětší řasy až do efektu falešných řas, bronzer pro co nejpřirozenější zvýraznění lícních kostí, lesk, balzám nebo krémovou rtěnku v tělových odstínech pro přirozený vzhled rtů. Třpytky v nabídce nemáme, ale originální krystaly Swarovski objevíte v našich prémiových vůních Lightning by Emma Hemming Willis.

Vzhůru do víru roku 2019, dámy!

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása