Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Trendy v manikúře v roce 2019

Helou! Dnes vám prozradím, jaké trendy si pro nás připravil rok 2019 v oblasti úpravy nehtů. Jaké barvy a styly jsou právě ve světě v módě? Co se můžete naučit hned teď od světových celebrit a hrdě začít okamžitě nosit? Jste zvědavé? Pojďme na to.

Zatímco rok 2018 přinesl zálibu zejména v tělových a neutrálních odstínech tzv. nudes, také v umírněných odstínech šedé, hnědé a béžové,  rok 2019 přináší svěží vítr v trendech odstínů i v dekoraci.

Manikúra ve stylu “negative space nails” přináší trend, kdy na nehtu vynecháme místečko, kde lak neaplikujeme. Například středem nehtu.

Glitter a třpytky ve stylu 90. let budou hitem i v roce 2019, tentokrát i na nehtech. Nebojte se pořádně zářit.

Zvířecí motivy – ať už leopard, tygr, dalmatín… vše ve stylu zvířecí říše a džungle bude vítáno. 90ky útočí zpět i v tomto trendu.

Kamínky, třpytky a různé vtipné dekorace oživí základní lak v pastelových barvách. Tyto rozverné kombinace budou v módě i v roce 2019.

Mix různých stylů –  kombinovat tak, aby nebylo překombinováno, to vyžaduje určitou dávku umění. Proto pokud mixujeme různé trendy, což bude v roce 2019 žádoucí, kombinujme stejnou barevnou škálu, jen různé struktury.

Co je na tom nejlepší, efektních výsledků dosáhnete i doma. Vyzkoušejte kvalitní, dlouhotrvající laky od LR Health and Beauty. Mají krásné trendy odstíny a vydrží i týden bez olupování. V nabídce jsou speciální laky jako podkladový lak, top coat, laky ošetřující a výživné.

Pokud se vám nový trend nepovede, vše vyřeší kvalitní odlakovač. Laky na nehty jsou v únoru v akci, informujte se u svých poradců.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Novinky

Máme nový pořad Helou! INFO pro všechny fanoušky zdraví, krásy i podnikání. Novinky, rozhovory, reportáže, MLM slovníček, obchodní tipy… První díl po přihlásení na...

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Zdraví

Tak letošek je o tom, že stále více lidí vyhledává letní dovolenou v horách. Chybí jim klid? Chtějí čerpat energii z hor? Jsou přesyceni ...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!