Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Trendy v manikúře v roce 2019

Helou! Dnes vám prozradím, jaké trendy si pro nás připravil rok 2019 v oblasti úpravy nehtů. Jaké barvy a styly jsou právě ve světě v módě? Co se můžete naučit hned teď od světových celebrit a hrdě začít okamžitě nosit? Jste zvědavé? Pojďme na to.

Zatímco rok 2018 přinesl zálibu zejména v tělových a neutrálních odstínech tzv. nudes, také v umírněných odstínech šedé, hnědé a béžové,  rok 2019 přináší svěží vítr v trendech odstínů i v dekoraci.

Manikúra ve stylu “negative space nails” přináší trend, kdy na nehtu vynecháme místečko, kde lak neaplikujeme. Například středem nehtu.

Glitter a třpytky ve stylu 90. let budou hitem i v roce 2019, tentokrát i na nehtech. Nebojte se pořádně zářit.

Zvířecí motivy – ať už leopard, tygr, dalmatín… vše ve stylu zvířecí říše a džungle bude vítáno. 90ky útočí zpět i v tomto trendu.

Kamínky, třpytky a různé vtipné dekorace oživí základní lak v pastelových barvách. Tyto rozverné kombinace budou v módě i v roce 2019.

Mix různých stylů –  kombinovat tak, aby nebylo překombinováno, to vyžaduje určitou dávku umění. Proto pokud mixujeme různé trendy, což bude v roce 2019 žádoucí, kombinujme stejnou barevnou škálu, jen různé struktury.

Co je na tom nejlepší, efektních výsledků dosáhnete i doma. Vyzkoušejte kvalitní, dlouhotrvající laky od LR Health and Beauty. Mají krásné trendy odstíny a vydrží i týden bez olupování. V nabídce jsou speciální laky jako podkladový lak, top coat, laky ošetřující a výživné.

Pokud se vám nový trend nepovede, vše vyřeší kvalitní odlakovač. Laky na nehty jsou v únoru v akci, informujte se u svých poradců.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!