Krása

V létě nezapomínejme hydratovat!

Helou! Užíváte si horké léto? Vy možná ano, ale vaše pokožka toto nadšení až tak nesdílí. V létě je pleť vystavena zatěžkávací zkoušce. Vysoké teploty, pot, změny podnebí při cestování, pokud jste u moře, dráždí ji slaná mořská voda i chlorovaná voda bazénů, do toho prudké slunce…

Naše pleť si v létě skutečně žádá speciální péči. Tak jako my potřebujeme hodně pít a dodávat tělu tekutiny, je nutno doplnit hydrataci také naší vysílené pleti, aby byla krásná, pevná a zářivá.

Výborně se osvědčila naše Aloe Vera Hydratační pleťová maska. Osvěžující gelový krém na obličej s obsalem 50% Aloe Vera gelu zajistí intenzivní hydrataci. Poskytuje pokožce až o 95% více hydratace pouze během 3 minut. Zlepšuje pružnost pokožky a poskytuje vyváženou hydratac. Maska dále obsahuje bio výtažek z divoké růže, který působí antioxidačně, ničí volné radikály, omlazuje pleť a podporuje růst nových kožních buněk.

Pokud chcete pleť hydratovat a zároveň detoxikovat, doporučujeme také naši novinku, Aloe Vera Magic Bubble Mask.

Nová maska ​​Aloe Vera Magic Bubble Mask nabízí hloubkové čištění se zážitkem. Kromě aloe vera obsahuje výtažky zázvoru a moringy, které jsou silně antioxidační. Ihned po nanesení se maska během několika sekund přemění na pěnu, kterou tvoří tisíce nepatrných praskajících a šumících bublinek. Tak zbavuje maska ​​na obličej pleť škodlivých látek z okolí i kožních šupin a zabraňuje usazování dalších škodlivin. Je to zábavné i účinné! Výsledkem je intenzivní zregenerovaná pokožka obličeje.

Hydratační pleťové masky aplikujte 2x – 3x týdně, uvidíte, jak se stav vaší pokožky zlepší. Budete se cítit svěže a odpočatě, pleť bude zářit.

Před aplikací masky můžete použít ještě jemný peeling pro maximální efekt.

Pokud máte s našimi maskami zkušenosti, budeme rádi za jejich sdílení s ostatními. Podělte se!

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása