Krása

V létě potřebuje dodržovat pitný režim i tvoje pleť!

Helou! Je vám teplo? Věřte, že vaší pleti také! Potí se, ztrácí vodu, na prudkém slunci rychleji stárne. Jak tedy předejít vysoušení pleti, tvorbě vrásek, jak být celý den krásná a svěží? O tom si povíme si dnes.

Tak, jako v létě potřebujeme více pít a hydratovat organismus vnitřně, musíme dopřát dostatečné hydratační ošetření naší pleti také zvenčí. Jen tak zajistíme dokonalou péči a regeneraci po celodenním působení vysokých teplot a slunečních paprsků.

Co na léto opravdu doporučujeme každému, ať už ženám nebo mužům, je Aloe Vera Hydratační krémový gel, který dodává pleti hlubokou hydrataci díky inovativní, lehké textuře, podobné sorbetu. Gel obsahuje 50% aloe vera a bio výtažek z oliv. Dokonale revitalizuje pokožku. Pocitově je velmi příjemný, chladivý. Má jemnou, nevtíravou, neutrální vůni. Jakmile jej vyzkoušíte, nebudete se jej chtít vzdát.

Používejte také hydratační denní a noční krémy. Pokud sáhnete po přípravcích s obsahem aloe vera z naší řady Aloe Via, nemůžete učinit chybu.

Pokud chcete letní péči o pleť povýšit na vyšší úroveň, můžete si zakoupit celou pečující osvěžující sérii v kombinaci s aloe vera hydratační maskou a peelingem, který šetrně 2x týdně odstraní odumřelé buňky z horní vrstvy pokožky. Výsledný pocit na pleti je extrémně svěží.

Při líčení můžete preferovat v létě BB krém nebo krémový makeup Colours. Ten však nemusí vyhovovat smíšené a mastné pleti, je potřebné si jej vyzkoušet. Tento typ pleti udělá lépe, pokud sáhne po bezolejovém makeupu.

Nezapomínejte na krytí a fixaci minerálním pudrem, aby pleť nepůsobile leskle a upoceně. Zdravá, hydratovaná pleť doslova září, pokožka je vypjatá, pružná. Mějte samy ze sebe lepší pocit! Jaké přípravky v létě používáte vy? Podělte se s námi v komentáři.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása