NovinkyPříležitostiŽivotní styl

„Věrnostní kartička“ s nemalými slevami a benefity

„Věrnostní kartička“ s nemalými slevami a benefity

Poslední dobou mám čas poslouchat rádio jen v autě. Jako bývalá moderátorka si ráda poslechnu i mluvené vstupy, a tak mi neunikla zpráva o věrnostních kartách. Kolega zmiňoval, že my Češi jsme si je u obchodníků velmi oblíbili a máme jich plné peněženky. S tím souhlasím. Už dlouhou dobu přemýšlím, že si pořídím chytrý kabelkový rozřazovač na všechny plastové kartičky, které vám dnes nabídnou téměř v každém obchodě. Protože najít mezi třiceti kusy tu správnou, když je máte rozházené různě po peněžence, nebývá snadné.

Dříve jsem neměla ráda, když mi v každém obchodě nutili vyřídit si jejich kartičku. Jenomže, když si spočítáte, že do obchodu chodíte často, protože ty produkty kupovat chcete a potřebujete, tak je výhodnější si ji pořídit.

V rádiu to ráno říkali, že nejvíce Čechů má v peněžence jednu až tři věrnostní karty. Každý šestý (a přiznám se, že i já) jich má více než deset. Nepřekvapilo mě, že nejčastějšími sběratelkami jsou ženy. Tátové nepotřebují chodit nakupovat kosmetiku, drogerii, prací prášky, dětské oblečení a výživu do specializovaných obchodů. A asi nechodí ani tak často do hračkářství a obchodů s módou, jako my ženy.

Ve vstupu zaznělo také, že jsme spokojení s věrnostními kartami lékáren, ale obecně jsme nároční zákazníci, protože každý druhý z nás považuje odměny za nákupy za nedostatečné.

V tu chvíli jsem si vzpomněla, že mně osobně vlastně jedna taková “věrnostní” kartička docela dost otočila život. Jedná se o kartičku německého výrobce kosmetiky a potravinových doplňků LR Health and Beauty. Když to napíšu velmi zjednodušeně, tak kromě velké slevy na produkty z jejich široké nabídky  a mnoha dalších benefitů jsem dostala příležitost vyřídit tuto kartičku i mým kamarádkám v okolí. A protože s nákupy u LR jsou spokojené z 90% i ony, dostávám ze zisku LR bonus za podporu a pomoc těmto novým věrným zákazníkům. Je to úžasné, přenáším zkušenosti a mám za to odměnu pasivních pěněz. Znamená to pro mě méně strachu ze ztráty současného zaměstnání a vyšší životní standard mladé rodiny. Omezila jsem návštěvy lékárny i drogerie, díky kvalitě produktů a servisu k němu mám  kratší paragrafy, dopřáváme si s rodinou prodloužené víkendy, které nezatěžují rodinný rozpočet. Ano, to vše umí kartička u té správné MLM společnosti. Je fajn vlastnit franchízu u LR, neboť kromě nákupu umožňuje také aktivní či pasivní výdělek za doporučení, které stejně běžně děláme. Jen zadarmo. Když si LR “plastovou kartičku” srovnám s ostatními v mé peněžence, uvědomila jsem si, že většina z nich jsou také franchízou, bohužel však nedostupnou pro každého běžného člověka. Kupuje ji za miliony v omezeném množství franchizant a dále pak pokračuje v  klasickém maloobchodním prodeji, který produkt prodražuje vzhledem k nutným nákladům. Ale to je už na samostatný článek.

Už máte svou LR kartičku i vy? U nás  v Helou! je plno vynikajících poradců, kteří vám umí doporučit, jak si můžete zlepšit kvalitu zdraví nebo i životního stylu a získat mnoho dalšího. Krásné jarní dny vám přeje Eva Mikčovičová.

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky