Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Novinky

“Věrnostní kartička” s nemalými slevami a benefity

“Věrnostní kartička” s nemalými slevami a benefity

Poslední dobou mám čas poslouchat rádio jen v autě. Jako bývalá moderátorka si ráda poslechnu i mluvené vstupy, a tak mi neunikla zpráva o věrnostních kartách. Kolega zmiňoval, že my Češi jsme si je u obchodníků velmi oblíbili a máme jich plné peněženky. S tím souhlasím. Už dlouhou dobu přemýšlím, že si pořídím chytrý kabelkový rozřazovač na všechny plastové kartičky, které vám dnes nabídnou téměř v každém obchodě. Protože najít mezi třiceti kusy tu správnou, když je máte rozházené různě po peněžence, nebývá snadné.

Dříve jsem neměla ráda, když mi v každém obchodě nutili vyřídit si jejich kartičku. Jenomže, když si spočítáte, že do obchodu chodíte často, protože ty produkty kupovat chcete a potřebujete, tak je výhodnější si ji pořídit.

V rádiu to ráno říkali, že nejvíce Čechů má v peněžence jednu až tři věrnostní karty. Každý šestý (a přiznám se, že i já) jich má více než deset. Nepřekvapilo mě, že nejčastějšími sběratelkami jsou ženy. Tátové nepotřebují chodit nakupovat kosmetiku, drogerii, prací prášky, dětské oblečení a výživu do specializovaných obchodů. A asi nechodí ani tak často do hračkářství a obchodů s módou, jako my ženy.

Ve vstupu zaznělo také, že jsme spokojení s věrnostními kartami lékáren, ale obecně jsme nároční zákazníci, protože každý druhý z nás považuje odměny za nákupy za nedostatečné.

V tu chvíli jsem si vzpomněla, že mně osobně vlastně jedna taková “věrnostní” kartička docela dost otočila život. Jedná se o kartičku německého výrobce kosmetiky a potravinových doplňků LR Health and Beauty. Když to napíšu velmi zjednodušeně, tak kromě velké slevy na produkty z jejich široké nabídky  a mnoha dalších benefitů jsem dostala příležitost vyřídit tuto kartičku i mým kamarádkám v okolí. A protože s nákupy u LR jsou spokojené z 90% i ony, dostávám ze zisku LR bonus za podporu a pomoc těmto novým věrným zákazníkům. Je to úžasné, přenáším zkušenosti a mám za to odměnu pasivních pěněz. Znamená to pro mě méně strachu ze ztráty současného zaměstnání a vyšší životní standard mladé rodiny. Omezila jsem návštěvy lékárny i drogerie, díky kvalitě produktů a servisu k němu mám  kratší paragrafy, dopřáváme si s rodinou prodloužené víkendy, které nezatěžují rodinný rozpočet. Ano, to vše umí kartička u té správné MLM společnosti. Je fajn vlastnit franchízu u LR, neboť kromě nákupu umožňuje také aktivní či pasivní výdělek za doporučení, které stejně běžně děláme. Jen zadarmo. Když si LR “plastovou kartičku” srovnám s ostatními v mé peněžence, uvědomila jsem si, že většina z nich jsou také franchízou, bohužel však nedostupnou pro každého běžného člověka. Kupuje ji za miliony v omezeném množství franchizant a dále pak pokračuje v  klasickém maloobchodním prodeji, který produkt prodražuje vzhledem k nutným nákladům. Ale to je už na samostatný článek.

Už máte svou LR kartičku i vy? U nás  v Helou! je plno vynikajících poradců, kteří vám umí doporučit, jak si můžete zlepšit kvalitu zdraví nebo i životního stylu a získat mnoho dalšího. Krásné jarní dny vám přeje Eva Mikčovičová.

 

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2021 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!