Krása

Vlasový trend 2019: slunce ve vlasech

Také milujete vůni přicházejícího jara? Sluníčko se nám ukazuje čím dál tím častěji a  dodává nám energií. Já mám v období jara vždy potřebu změnit své vlasy. Kdo čte mé články pravidelně, tak jistě víte, že má profese, pro kterou jsem se narodila, je kadeřnice. Tato práce mě neskutečně naplňuje a dělám ji s láskou.

Letošní trendy pro jaro 2019 jsou velmi přirozené přechody barev.Pomaličku se upouští od kontrastů jako je např. černá – blond. Pro tmavovlásky je trendy lehké promelírování vlasů do různých odstínů ať měděných tonů či blond odstínů. Tato technika dokáže vlasy velmi rozzářit. Já tomu říkám, že se sluníčko odráží ve vlasech (tzv. tón v tónu).

Další velmi oblíbená technika tzv. balayage (balejáš). O co jde? Je to, jednoduše řečeno – šetrné zasvětlení barvy. Barva u hlavy je tmavší a postupně přechází do světlých odstínu v daném tónu. V délkách – či  koncích je velmi světlá.

Milé dámy, když už budete měnit barvu a nebo střih vaší ,,koruny,, nezapomínejte na to, že by jste měly změnit i parfém. Přejít ze zimních těžkých vůní na vůně jemné, svěží či květinové. Mé klientky v salonu nejen odcházejí s novou barvou nebo střihem, ale mohou si vyzkoušet velmi kvalitní parfémy od LR HEALTH & BEAUTY. Některé parfémy mají  dokonce ucelené řady – tedy sprchové mýdlo, tělové mléko a parfém. Můžete tak vůně vrstvit. Přeji Vám všem krásné jarní dny

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása