Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Zdraví

Ze života matky: Velká pomoc v malém rozprašovači

Rýmy, angíny, gynekologické výtoky, začínající záněty zvukovodu, plíseň za nehtem, škrábance z práce na zahradě, bradavice… To bylo mé osobní hlavní použití Top Seller produktu od LR Health & Beauty s názvem Spray první pomoci – tzv. SOS Spray. Osvědčeno a myslela  jsem sil, že jen pro tato řešení se musí stát mou láskou na celý život.

Jenže! To jsem ještě nebyla matka dvojčat – navíc kluků, kteří jsou prostě jako z divokých vajec. Myslím, že popis pouze 3-denního nedávného velikonočního volna může poskytnout dostatečnou inspiraci k tomu, proč je celkem fajn jej vlastnit.

Spray jsme o velikonocích použili v těchto situacích:

  • odřené pravé koleno jednoho dvojčete
  • odředné levé koleno druhého dvojčete
  • škrábanec od brzdového drátu (dost hluboký)
  • modřina pod okem vzniklá nárazem do stromu v lanovém parku
  • rozkousnutý jazyk vzniklý při zpěvu u jídla v restauraci
  • spálené ucho za sklem auta
  • skřípnutá kůže pod krkem obou kluků při snaze o nasazení cyklistické helmy
  • vyřvaný hlas matky v rámci výuky ježdění ma koloběžce

A to není všechno:

  • první pomoc jsme poskytli také okolním podobmým případům. Např. jeden chlapec si způsobil silniční vyrážku na bradě, dost to krcácelo. Holčička hodinu řvala od leknutí tzv. krokodýlí slzy.

Všude jsme použili SOS spray. Tedy Aloe Vera s 12 bylinami. Aloe zabezpečuje vysokou biologickou dostupnost, sama o sobě je protizánětlivá, prokrvující (kde je kyslík – tam je život), snižuje otok, řeší popáleniny, protizánětlivá. Jednotlivé byliny tak mají možnost prostupovat do hloubky potřebných míst v kůži.

A co se prakticky událo po aplikaci v rámci výše uvedených situací? Desinfekce, stop stav rozvoje infekce, hojivost, zastavené krvácení. A proč jej nejvíce oceňuji já? Protože je dost analgetický. Okamžitá likvidace bolesti u těchto drobných úrazů zachraňuje výlety, dovolené. Nejste otráveni hodinovým pláčem dítěte. Nepálí, a tak se děti nebojí aplikace.

Je třeba mít produkt neustále s sebou. Ošetření až doma v koupelně je sice rovněž velmi efektivní, ale aplikace na místě činu je úplně o něčem jiném. Proto, až jej budete pořizovat, vždy po svém dodavateli vyžadujte k produktu také originální menší rozprašovač. Proč originální? Není jedno v jakém typu plastu je tento produkt skladován. A pozor, najděte si také poradce, který umí s produktem pracovat s individuálním pohledem na vaši rodinu, zvyklosti, chronické nemoci a životní návyky. S mými profi kolegy z Helou! se často divíme, jak nevhodně či nedostečně byl produkt nasazen – a to je škoda. Přeji vám krásné jaro, výlety a radost.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Novinky

Máme nový pořad Helou! INFO pro všechny fanoušky zdraví, krásy i podnikání. Novinky, rozhovory, reportáže, MLM slovníček, obchodní tipy… První díl po přihlásení na...

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Zdraví

Tak letošek je o tom, že stále více lidí vyhledává letní dovolenou v horách. Chybí jim klid? Chtějí čerpat energii z hor? Jsou přesyceni ...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!