Krása

Zkrášluji se denně a ráda. Jak na to?

Jsem žena a chci vypadat k světu.

I jako máma. Jenže, ono to není tak jednoduché! Musím říci, že jsem velmi dlouho (vlastně několik let) hledala make-up který mi sedne po všech stránkách. Vyzkoušela jsem jich opravdu hodně, a to od různých výrobců. Mé požadavky na make-up byly následující: voděodolnost, musí bez další úpravy vydržet celý den, nesmí dělat efekt masky a nesmí se otírat o prádlo mé dcerky či košili přítele. A také jsem si přála fajn cenu. Zkrátka, přirozenost a pohodlnost, ekonomika.

Objednala jsem si tedy krémový bezolejový make-up Colours od firmy LR Health & Beauty. Bylo snadné vybrat odstín, neboť zpracování výběru u LR, máte-li znalosti jak na to,  má hlavu a patu. Vyhrál odstín Light sand. Jsem v zimě bledší se studeným nádechem, proto na toto období takový odstín je pro mne dokonalost. Když mi přišel, byla jsem velmi překvapena tím, jak je make-up voděodolný. Protože když jsem chodila s naší dcerkou do plavání a potápěla jsem se, vždy jsem řešila problém s rozmazem. Ok, první požadavek tento make-up splnil. Když make-up používám, vůbec jej na obličeji necítím. Velmi dobře kryje, tudíž jej stačí jen kapka. Prostě, ústy ženské – bomba.

Hned jsem si pořídila i další odstín, a to Medium sand. Je totiž skvělý na mou opálenou pleť v létě. A co jaro a podzim? Jednoduše si uvedené odstíny míchám. Je to tak snadné! Je třeba si ale nalét čistého vína. Pokud není pleť kvalitně přichystána, žádný make-up neudělá svou funkci dokonale.

A jak tedy vypadá mé denní make-upové líčení?!

Používám uceleně pleťové výrobky by LR. Začínám tak, že si odlíčím oči. Následně si tvář vyčistím Aloe Vera Harmonizujícím Čistícím Mlékem, které nanesu prsty na obličej a jemně čistím. Následně vše opláchnu vodou a osuším ručníkem určeným přímo na obličej. Na vatový tampon z Lidlu (ten je super) nanesu Aloe Vera Rozjasňující Pleťovou Vodu, která vše dočistí a dodá do pleti výživu. Už tímto je pleť krásně nasátá, a tak už stačí jen malé množství mého oblíbeného  Aloe Vera Hydratačního Krémového Gelu. Vše nechám 2 minuty vstřebat a dle období nanesu odstín make-upu a zafixuji Minerálním Práškovým Pudrem z řady Colours. Použiji řasenku řady Deluxe a můžu vyrazit ven. Pecka je, že se nemusím přes den již upravovat, maximálně, je-li vedro, přejedu obličej znovu pudrem.

Věřím, že i vy máte svůj oblíbený make-up a pleť na něj připravenou. A pokud ne, ráda vám já, popř. jiny kvalitní poradce, např. zde na helou!, poradíme. Mějte krásné letní dny.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása