Krása

Zpátky do práce krásná, zdravá a odpočatá

Helou! Jak se máte, krásné dámy? U nás po akčním létě, kdy jsme hodně s rodinou cestovali, přichází ještě akčnější podzim. Nastoupila jsem do práce a dítě pokračuje ve školní docházce. Začíná nový režim pro všechny. Jak vše sladit, stihnout a ještě při tom dobře vypadat v kolektivu? Jak co nejrychleji zregenerovat vlasy po prudkém slunci? Odpověď je jednoznačná –  ještě že máme LR Health & Beauty. Dnes vám trochu netradičně prozradím vše nejen ohledem kosmetiky, ale také z výživových doplňků, které pomáhají mojí rodině držet ten správný rytmus.

Krásná od samého rána

První “problém” byl, jak rychle zvládnout ten nejlepší vzhled a v kolektivu mladých lidí působit svěže? Můj největší problém jsou vlasy a proto jsem vděčná za sadu výrobků Nutri Repair na vlasy, šampón, masku, která ošetřila vlasy po koupání v chlorované vodě, také používám vlasovou kúru. Okamžitě vidím a cítím zlepšení.

Dalším krokem je mladistvá pleť a expresní líčení. Každé ráno použiji tedy Power Lift sérum pod denní krém. Následně aplikuji makeup Colours, zafixuji pudrem, tvářenkou zvýrazním tváře. Hnědým očním stínem vytvaruji obočí, Duo oční stíny Colours použiji na oční víčka, barvy volím dle chuti, a nakreslím si Deluxe fixkou oční linku. Pro velké řasy použiji naši Deluxe fantastickou řasenku.

Na rty nanesu lesk či transparentní rtěnku v tělové barvě (odstín 1) a vyrážím do práce.

Cítím se super!

Vzhled máme, ale jak se cítit svěže a energicky? Každé ženě doporučuji užívat Beauty Elixír. Nejen, že zlepší vzhled pleti a kontury tváře, ale také se po něm budete mnohem lépe cítit a mít více energie. Dále pak je skvělé nasadit v tomto období Mind Master. Pomůže nám překonat stresové období. U nás již pravidelně na modulaci imunity používáme od srpna aloe vera drinking gel, já mám nyní kopřivový a syn užívá broskev. U mne ještě k pravidelné denní rutině patří Probalance a Pro Bio 12. Také nasazujeme vitamínový doplněk Vitaactive a začínáme si vařit k snídani čaj Cistus Incanus, který nás chrání před virovými infekcemi.

Na podzim a školní rok se prostě těším. Podělíte se o své triky, jak si udržet krásu, zdraví a vitalitu v hektických dnech?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása