Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Zdraví

3v1 aneb přírodní lékárnička

3v1 aneb přírodní lékárnička

Helou! Zdraví Vás Adéla Smolíková. Dnes jsem se rozhodla se s Vámi podělit o svou osobní přírodní lékárničku, která mi nejednou pomohla.

Každý z nás občas potřebuje zajít do lékárny.  Ať již pro obvazy, náplasti, lék na bolest či pro nevyhnutelná antibiotika. I já tam občas musím zajít pro nějaké maličkosti, neboť mám malou dceru a na každé i minimální škrábnutí musí přijít náplast. Kdo z vás má děti, ten mi určitě potvrdí, že náplasti s dětskými motivy jsou super. Ano, děti je milují! Málo kdy se ale stane, že tam není řada, jako na banány. Někdy si i říkám, zda nedávají něco zadarmo! Jak si tak postávám ve frontě a čekám až paní lékárnice vyjmenuje veškeré mastičky a tinktury na kožní problém, sama se nestačím divit kolik je druhů a v různých cenových relací. Pacientka, která má prasklý puchýř,do kterého se dostala infekce, si už neví rady, neboť vyzkoušela již několik mastiček a stále nedochází ke zlepšení.

Říkám si: ,,Kdyby tak paní věděla o společnosti LR Health & Beauty. V nabídce mají dokonce tři  takové produkty (Aloe Vera Spray první pomoci, Aloe Vera Gelový koncentrát a Aloe Vera Krém s propolisem), které by se nyní hodilo  mít v lékárničce!”  Hned jak se spálila, mohla nastříkat pokožku Sprejem první pomoci a po zaschnutí nanést Aloe vera Gelový koncentrát. Tímto by došlo k okamžitému zatažení. Navíc, nepálí a nebolí.

Spray první pomoci se hodí nejen na popálení- tedy na kůži, ale také se může nastříkat na sliznice – bolest v krku, naředit s Vincentkou do nosu (za mě je to Top kombinace na uvolnění dýchacích cest).  Dále je také dobrým pomocníkem a ulevuje při svědění, otoku, hojení ran,  bolesti od vytrženého zubu. Ulevuje v rámci gynekologických obtíží, plísní, akné. Má své místo při ošetření lupénky, atopického ekzému, kopřivek,  atd. Má opravdu široké využití, které, pokud nechcete číst další hodinu, nebudu jmenovat :-).

Aloe Vera Gelový koncentrát se z praxe využívá na kopřivku, mokvavé rány, již zmiňované puchýře a popáleniny. Též je dobrým pomocníkem pro  domácí výrobu čípků proti hemeroidům, atp. Obsahuje 90% aloe vera dužiny.

A třetím velmi významným pomocníkem v lékárničce je Aloe Vera Krém s propolisem.  Tento krém se dá použít na velmi suchou pokožku. Já ho velmi ráda používám v zimním období pro dceru na obličej. Ale najde u nás využití po celý rok, neboť je to ideální krém na suché a poškozené ruce. Jako např. u nás kadeřnic.

A co říci závěrem? Pokud máte zájem o přírodní širokospektrální lékárničku, stačí kontaktovat např. některého z prémiových poradců na Helou!, kteří Vám velmi rádi poradí. Školíme se totiž tak, aby produkty šetřily peníze, vždy zafungovaly a dělaly vám radost. Zkušeností máme nespočet. Mějte se hezky.

 

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Zdraví

Tak letošek je o tom, že stále více lidí vyhledává letní dovolenou v horách. Chybí jim klid? Chtějí čerpat energii z hor? Jsou přesyceni ...

Emoce

Helou! Tento článek jsem napsal 17. ledna 2019 – ano, před více než rokem a nevydal ho. Doma jsme už věděli, že je ekonomika...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!