EmoceJednotaNovinky

Byla jsem zabržděná, dnes se umím projevit.

Byla jsem zabržděná, dnes se umím projevit.

Krásný den,  chci se s vámi podělit o AHA moment, který možná znáte také ze svých životů. Posledních asi 8 let celkem „trpím“ tím, že mám obrovský přetlak  intuitivních myšlenek a nápadů. Došla jsem do fáze, že si neustále zapisuji pocity, vnitřní informace i nápady do deníčku, popř. diktuji do iPhone. V očích mého okolí jsem šílená. Mám asi 5 deníčků. Jeden je např. v koupelně, jeden v autě, jeden na nočním stolku, jeden v kuchyni, jeden v kočárku, atd. Někdy mám pocit dokonce i já sama, že jsem blázen. Přemýšlím, zda je normální zastavovat některé dny každých 10 km při jizdě autem pro poznámku nebo v průběhu kočárkování diktovat do sluchátek. Inu, dobře, jsem divná.

CO JE ALE PROBLÉM.

Zjistila jsem, že mám tolik nápadů , inspirací a myšlenek, že zde musím být asi tak do 200 let.  Takže hledám řešení, jak nebýt taková šílená brzda. Jak nebýt tak pomalá. Štve mne, že mám stavy, kdy pořád nad něčím logicky přemýšlím. Co si kdo řekne, kdo by to četl, co jsem to řekla nebo napsala za blbost, to nikoho nezajímá, proč bych tuto informaci měla předat zrovna já, když to nepředali ti chytřejší, vzdělanější, známější.. prostě se mi stává, že než svou vnitřní myšlenku zhmotním, musím se často vypořádat se svým intelektuálním mozkem. Tento proces je šílený žrout energie a než se z toho vymaním, ztratím mnoho času a vitality k realizaci. Znáte to také?

UŽ NEBUDU ZAPISOVAT?

Došla jsem do bodu, že jsem se naštvala a umínila si, že už nebudu nic zapisovat. Rozhodla jsem se, že dokud nebudu vědět jak nebýt brzda, tak už nikdy nikdy nikdy nic nezapíšu. A tak se i stalo. Měsíc jsem si nic nezaznamenala a taky vše úspěšně zapomněla!!! A jak si tak sedím spokojeně v lese (viz foto), přišel mne mráz po zádech: „Markét, co když ty myšlenky byly pro tebe důležité? Co když tě měly vést ke štěstí? Co když jsi je zahodila? Co když jsi měla někomu posloužit? Co když jsou odpovědí na tvé osobní otázky?“ Uf! Velmi rychle jsem si uvědomila, že mařím životní dar, tedy schopnost rozeznat, že ke mně hovoří moje vnitřní Já. A co říci závěrem?

ROZHODLA JSEM SE.

Už nebudu brzda, už nebudu hledět na nikoho, už budu plně důvěřovat svému vnitřnímu hlasu. Už nikdy nesmím jít proti sobě! A k čemu jsem došla:

  1. Velmi dobře mi funguje, když jsem ve velké časové tísni. Dostávám se do fáze, kdy přestanu přemýšlet a tvořím čistě přirozeně. To je také důvod, proč mi nefunguje žádná příprava.
  2. Funguje mi taky dát si při tvoření dvojku vína. Mozek se otupí, intuice jede.
  3. Velmi mi pomáhá také udělat si analýzu svých osobních Energetických účtů. Často zjistím, že důvod proč mi nastal stav neschopnosti realizovat myšlenky je nedostatečná práce na osobním energetickém  účtu s názvem Sebedůvěra a osobním energetickém účtu Osobní víra.

A co Vy? Máte také problém se projevit? Jak to řešíte? Krásné dny Vám přeje Markéta Kopčilová

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Emoce