KrásaZdraví

Co to vlastně lupy jsou a proč vznikají?

Co to vlastně lupy jsou a proč vznikají?

Krásný den čtenáři a příznivci Helou! Magazínu. Opět se vám hlásí Adéla Smolíková. Dnes se s vámi podělím o problematiku s lupy.

Lupy jsou šupinky odumřelé kůže (nadměrná lupovitost pokožky), které se tvoří ve vlasech. Není to většinou nic závažného, ale z hlediska estetiky to pro člověka není nic příjemného. Může zde být více příčin tvorby lupů jako např. nevhodně zvolený typ šamponu, nadměrné mytí vlasů, nedostačující vyplachování šamponů a vlasových regenerací a také nastávají problémy v zimních měsících, kdy je pokožka hlavy vystavována velkým teplotním změnám ( v místnosti teplo – venku mráz).

Jak je zlikvidovat?

Další příčinou tvorby lupů může být nedostatečný příjem minerálů a vitamínů. Při nedostatečném zásobení minerálů v těle dochází k překyselení organismu a zároveň ke zpomalení metabolismu. Zde je nutné doplňovaní zásaditých potravin a nebo velmi kvalitních minerálů a stopových prvků v tabletách, kdy z praxe doporučuji rychlý produkt Lifetakt Pro Balance od firmy LR HEALTH & BEAUTY. Také může docházet k zanícení vlasového folikulu (infekce) v nadmíře tvorby lupů. V tomto případě je vhodné použití nanostříbra, které je specifické tím, že neproniká do krevního oběhu a velmi ryhle ničí patogeny, které podporují zanícení. Takovým výrobkem je Microsilver – šampon na lupy.
Nejen na tento výrobek a celou řadu Microsilver má společnost LR HEALTH & BEAUTY patent. A to už ukazuje na kvalitu. Pokud vás lupy trápí, poraďte se, jak vše sladit, aby pro vás vždy vše pracovalo. Přeji Vám krásné slunečné dny!!!

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása