Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Dieta LR Health & Beauty 28days Body Mission – zkušenosti rok poté

Dieta LR Health & Beauty 28days Body Mission – zkušenosti rok poté

Letos v lednu jsme spustili neveřejnou, uzavřenou skupinu na Facebooku s názvem Helou! dieta. Důvodem jejího založení byl fakt, že LR Health & Beauty má velmi speciální a komplexní dietní program s názvem 28days Body Mission, který potřebuje v začátku také speciální podpůrnou péči pro ty, kteří se rozhodli jakkoliv zredukovat nebo vyživit své tělo. Právě v tom je síla celé platformy Helou! – edukace. Nejde o to produkt “tupě” prodat, ale vysvětlit, zda se vůbec konkrétnímu člověku hodí, jak s ním pracovat, na co si dát pozor a následně vysvětlit, že pokud bude s jeho užíváním spokojen, má o tom dát vědět i dalším lidem. Za to bude pak královsky zaplacen – o tom je síťový obchod.

A proč je tato dietní skupina neveřejná? Na prvním místě je důraz na ochranu osobních dat, tedy z této skupiny se informace nevynáší ven veřejně. Jsou zde citlivé informace, které by nejen řadu žen mohly nepříjemně ranit. Vždyť každý člověk chce být zdravý a krásný a ukazovat veřejně velké břicho chce málo kdo. O to větší radost je po proměně! Tedy zde se můžete dočíst jak správně dietu držet, jak se psychicky připravit na změnu, jaké doplňky stravy jsou vhodné, v jakých časech, poměrech si připravovat koktejly atd. Díky této skupině letos radikálně proměnilo své tělo mnoho lidí. Několika z nich jsme se zeptali, jak se po téměř roce cítí.

Co byl váš důvod k dietě v obecné rovině a proč jste si pro toto vybrali právě dietu od LR Health & Beauty?

Petr Kopčil: Měl jsem reálnou nadváhu, necítil jsem se dobře fyzicky a ani psychicky. Mnoho let jsem odmítal jít do plavek na koupaliště. Jako ředitel firmy si nemůžu dovolit vypadat blbě, jako manžel a otec stejně tak. Dieta mi byla představena dost kvalitně, takže jsem neměl důvod pochybovat o vyživení organismu, mohl jsem pouze pochybovat sám o sobě jestli to psychicky ustojím. Jsem na sebe když je to třeba dost tvrdý a spíš mě překvapilo, že jsem vůbec netrpěl hladem atd.

Eva Mikšovičová: S každým těhotenstvím jsem přibrala dvě desítky kil, kojením šla většina dolů, ale pořád toho hodně zůstávalo a já jsem si chtěla obléknout své oblíbené kousky ze šatníku, které jsem nosila před těhotenstvím. Nikdy dříve jsem diety nedržela, spíše jsem sportovala. LR jsem si vybrala, protože byla v akci a slyšela jsem, že je dobrá.

Mirka Konečná: V těhotenství s dvojčaty jsem přibrala 30 kg, na původní váhu 59 kg jsem se již nedostala i když daleko jsem k tomu nebyla, ale břicho zhubnout nešlo vůbec nijak, ani cvičením. Tak jsem si řekla, zkusím dietu LR a buď to klapne nebo ne a ono to opravdu klaplo a s tím souvisí další otázka.

Markéta Kopčilová: Důvodem byla potřeba sundat povánoční kila, abych nemusela investovat do nového šatníku. LR stravovací program jsem si vybrala proto, že jsem s ním už v minulosti zhubla mnoho kil, vím, že funguje, protože funguje na jasném systematickém principu, je příjemný, rychlý, chutný a za mne levný a řeší jo-jo. S tímto programem jsem pomohla zbavite se mnoha kil desítkám lidí kolem mne. Miluji to.

Jaký byl váš cíl? Naplnily se vaše očekávání?

Petr Kopčil: Cíl byl sundat deset kilo. To se podařilo téměř dokonale, zhubl jsem 9 kilo na váze a 13 cm v pase, paráda. Okolí to přirozeně vidělo ihned v průběhu hubnoucí fáze a následně se ptalo, jak jsem toho dosáhl a zajímalo se o dietu od LR také.

Eva Mikšovičová: Můj cíl byl zhubnout alespoň 5 kg, podařilo se 9kg v šesti týdnech, když mě po týdnu viděl manžel, přidal se a jemu šlo dolů mnohem více. Očekávání to předčilo.

Mirka Konečná: Cíl jsem měla tak 3-4 kg a hlavně dát dolů břicho. Centimetry ubývaly ač kilogramy tak rychle dolů nešly. Nakonec jsem zhubla 5 kg a v pase 13 cm, což bylo nad mé očekávání.

Markéta Kopčilová: Cílem bylo zhubnotu 4 kg, ale nakonec jsem dala dolů 5,5 kg (7 cm v pase) za asi 4 týdny. První týden pro mne byl náročný, následně to šlo jako po másle. Bylo to na mne hodně vidět, zlepšila se i pleť, vlasy a nehty a upravila se stolice.

Jak vnímáte s odstupem téměř roku celý dietní program? Využíváte některé produkty, případně ucelený program LR 28days Body Mission nadále nebo se k tomu chystáte?

Petr Kopčil: Je to logicky vymyšleno, je to doslova blbuvzdorné pro přípravu a užívání. Cena prodejní je skutečně perfektní už sama o sobě a pokud se vám podaří vychytat “akci” na 28days Body Mission – nebo jiné zvýhodněné série dle vašich potřeb, pak není o čem. Dlouhodobě snídám musli s bílým jogurtem, dělam si koktejly, občas také proteinový drink. Řeč je o produktech LR přirozeně. Přirozeně mám vlny, kdy jím Probalance a kdy zase ne. Vím, že kdybych byl na sebe i dále přísnější, bylo by mé zdraví ještě pevnější a tělo v lepší kondici. V lednu nebo únoru si udělám opět výživnou a očistnou kůru. Vize je tentokrát dostat váhu na 95 kg.

Eva Mikšovičová: Celý dietní program byl úžasný v rychlé přípravě. Pohodlné, rychlé, navíc to bylo chuťově vynikající a až s tímto programem jsem pochopila, že v potravinách jsou nějaké sacharidy, tuky, bílkoviny, vše má svá pravidla kdy a v jakém množství užívat a dodnes se tímto nastavením řídím při výběru celodenního jídelníčku.
Jsou náročná období, kdy se mi nedaří udržet chutě na uzdě – večírky, rauty, probdělé noci s dětmi, výkyvy hormonů, kdy člověk “ujede” v jídle. Někdy to jde spravit párdenním vysazením sladkého a tučných jídel. Ale v mém věku mi přijde už metabolismus nereaguje na cvičení a vysazení sladkého tak, jako dříve. S LR mi stačí pár dnů, odlehčit střevům, nastartovat si metabolismus a váha je zpátky.

Mirka Konečná: Do LR diety bych šla znovu, “zatím” tedy nemám potřebu. Dieta byla jednoduchá, nenáročná na přípravu a vůbec jsem neměla pocit hladu, spíše naopak, byla jsem stále zasycena. Hodně jsem se naučila při této dietě o potravinách, co obsahuji, kdy které potraviny můžu jíst, abych nepřibrala a které raději vynechat. Snažím se tím řídit dodnes, už si vlastně neumím představit, že by to bylo jinak. ProBalance mám stále doma, když s ním nějaké hodně těžké jídlo vezmu si pár tablet, aby to s tělem tak nezámavalo a na služební cesty s sebou beru FIGU tyčinky, protože nikdy nevím, jak se tam budu stravovat a vím, že tyčinka mi nahradí plnohodnotný oběd. Ještě musím taky dodat, že jsem byla plna síly a energie, žádná únava, prostě jsem se cítila skvěle. Vřele doporučuji každému.

Markéta Kopčilová: Jak jsem výše psala Ucelený dietní program FiguACtiv je geniální, nejen že člověk přesně ví co má dělat, ale současně nemá hlad, chuť a nabírá mnoho energie. Líbí se mi rozmanitost chutí (i kdy mi nechutná vanilkový figu Koktejl). Program používám v průběhu celého roku. Např. když mám obžerský víkend, tak si pak dám 2 dny s Figu a kila jsou hned pryč. Ale přes léto jsem jedla šíleně moc ovoce, tedy cukrů a nyní mám období zákusků. Takže jsem přirala 2,5 kila tuku zpět – svou vlastní vinou. Takže se moc těším na povánoční usměrnění stravy s Figu. Je to legrace, baví mne užívat si, když vím, že následky se dají snadno napravit. Dokonce mám kolem sebe lidi kteří si dávají měsíc s FiguAktiv programem, aby pak mohli zabít prase, užívat si škvarky a bůček a nemít následky.

Autor

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!