KrásaNovinkyZdravíŽivotní styl

Dieta LR Health & Beauty 28days Body Mission – zkušenosti rok poté

Dieta LR Health & Beauty 28days Body Mission – zkušenosti rok poté

Letos v lednu jsme spustili neveřejnou, uzavřenou skupinu na Facebooku s názvem Helou! dieta. Důvodem jejího založení byl fakt, že LR Health & Beauty má velmi speciální a komplexní dietní program s názvem 28days Body Mission, který potřebuje v začátku také speciální podpůrnou péči pro ty, kteří se rozhodli jakkoliv zredukovat nebo vyživit své tělo. Právě v tom je síla celé platformy Helou! – edukace. Nejde o to produkt „tupě“ prodat, ale vysvětlit, zda se vůbec konkrétnímu člověku hodí, jak s ním pracovat, na co si dát pozor a následně vysvětlit, že pokud bude s jeho užíváním spokojen, má o tom dát vědět i dalším lidem. Za to bude pak královsky zaplacen – o tom je síťový obchod.

A proč je tato dietní skupina neveřejná? Na prvním místě je důraz na ochranu osobních dat, tedy z této skupiny se informace nevynáší ven veřejně. Jsou zde citlivé informace, které by nejen řadu žen mohly nepříjemně ranit. Vždyť každý člověk chce být zdravý a krásný a ukazovat veřejně velké břicho chce málo kdo. O to větší radost je po proměně! Tedy zde se můžete dočíst jak správně dietu držet, jak se psychicky připravit na změnu, jaké doplňky stravy jsou vhodné, v jakých časech, poměrech si připravovat koktejly atd. Díky této skupině letos radikálně proměnilo své tělo mnoho lidí. Několika z nich jsme se zeptali, jak se po téměř roce cítí.

Co byl váš důvod k dietě v obecné rovině a proč jste si pro toto vybrali právě dietu od LR Health & Beauty?

Petr Kopčil: Měl jsem reálnou nadváhu, necítil jsem se dobře fyzicky a ani psychicky. Mnoho let jsem odmítal jít do plavek na koupaliště. Jako ředitel firmy si nemůžu dovolit vypadat blbě, jako manžel a otec stejně tak. Dieta mi byla představena dost kvalitně, takže jsem neměl důvod pochybovat o vyživení organismu, mohl jsem pouze pochybovat sám o sobě jestli to psychicky ustojím. Jsem na sebe když je to třeba dost tvrdý a spíš mě překvapilo, že jsem vůbec netrpěl hladem atd.

Eva Mikšovičová: S každým těhotenstvím jsem přibrala dvě desítky kil, kojením šla většina dolů, ale pořád toho hodně zůstávalo a já jsem si chtěla obléknout své oblíbené kousky ze šatníku, které jsem nosila před těhotenstvím. Nikdy dříve jsem diety nedržela, spíše jsem sportovala. LR jsem si vybrala, protože byla v akci a slyšela jsem, že je dobrá.

Mirka Konečná: V těhotenství s dvojčaty jsem přibrala 30 kg, na původní váhu 59 kg jsem se již nedostala i když daleko jsem k tomu nebyla, ale břicho zhubnout nešlo vůbec nijak, ani cvičením. Tak jsem si řekla, zkusím dietu LR a buď to klapne nebo ne a ono to opravdu klaplo a s tím souvisí další otázka.

Markéta Kopčilová: Důvodem byla potřeba sundat povánoční kila, abych nemusela investovat do nového šatníku. LR stravovací program jsem si vybrala proto, že jsem s ním už v minulosti zhubla mnoho kil, vím, že funguje, protože funguje na jasném systematickém principu, je příjemný, rychlý, chutný a za mne levný a řeší jo-jo. S tímto programem jsem pomohla zbavite se mnoha kil desítkám lidí kolem mne. Miluji to.

Jaký byl váš cíl? Naplnily se vaše očekávání?

Petr Kopčil: Cíl byl sundat deset kilo. To se podařilo téměř dokonale, zhubl jsem 9 kilo na váze a 13 cm v pase, paráda. Okolí to přirozeně vidělo ihned v průběhu hubnoucí fáze a následně se ptalo, jak jsem toho dosáhl a zajímalo se o dietu od LR také.

Eva Mikšovičová: Můj cíl byl zhubnout alespoň 5 kg, podařilo se 9kg v šesti týdnech, když mě po týdnu viděl manžel, přidal se a jemu šlo dolů mnohem více. Očekávání to předčilo.

Mirka Konečná: Cíl jsem měla tak 3-4 kg a hlavně dát dolů břicho. Centimetry ubývaly ač kilogramy tak rychle dolů nešly. Nakonec jsem zhubla 5 kg a v pase 13 cm, což bylo nad mé očekávání.

Markéta Kopčilová: Cílem bylo zhubnotu 4 kg, ale nakonec jsem dala dolů 5,5 kg (7 cm v pase) za asi 4 týdny. První týden pro mne byl náročný, následně to šlo jako po másle. Bylo to na mne hodně vidět, zlepšila se i pleť, vlasy a nehty a upravila se stolice.

Jak vnímáte s odstupem téměř roku celý dietní program? Využíváte některé produkty, případně ucelený program LR 28days Body Mission nadále nebo se k tomu chystáte?

Petr Kopčil: Je to logicky vymyšleno, je to doslova blbuvzdorné pro přípravu a užívání. Cena prodejní je skutečně perfektní už sama o sobě a pokud se vám podaří vychytat „akci“ na 28days Body Mission – nebo jiné zvýhodněné série dle vašich potřeb, pak není o čem. Dlouhodobě snídám musli s bílým jogurtem, dělam si koktejly, občas také proteinový drink. Řeč je o produktech LR přirozeně. Přirozeně mám vlny, kdy jím Probalance a kdy zase ne. Vím, že kdybych byl na sebe i dále přísnější, bylo by mé zdraví ještě pevnější a tělo v lepší kondici. V lednu nebo únoru si udělám opět výživnou a očistnou kůru. Vize je tentokrát dostat váhu na 95 kg.

Eva Mikšovičová: Celý dietní program byl úžasný v rychlé přípravě. Pohodlné, rychlé, navíc to bylo chuťově vynikající a až s tímto programem jsem pochopila, že v potravinách jsou nějaké sacharidy, tuky, bílkoviny, vše má svá pravidla kdy a v jakém množství užívat a dodnes se tímto nastavením řídím při výběru celodenního jídelníčku.
Jsou náročná období, kdy se mi nedaří udržet chutě na uzdě – večírky, rauty, probdělé noci s dětmi, výkyvy hormonů, kdy člověk „ujede“ v jídle. Někdy to jde spravit párdenním vysazením sladkého a tučných jídel. Ale v mém věku mi přijde už metabolismus nereaguje na cvičení a vysazení sladkého tak, jako dříve. S LR mi stačí pár dnů, odlehčit střevům, nastartovat si metabolismus a váha je zpátky.

Mirka Konečná: Do LR diety bych šla znovu, „zatím“ tedy nemám potřebu. Dieta byla jednoduchá, nenáročná na přípravu a vůbec jsem neměla pocit hladu, spíše naopak, byla jsem stále zasycena. Hodně jsem se naučila při této dietě o potravinách, co obsahuji, kdy které potraviny můžu jíst, abych nepřibrala a které raději vynechat. Snažím se tím řídit dodnes, už si vlastně neumím představit, že by to bylo jinak. ProBalance mám stále doma, když s ním nějaké hodně těžké jídlo vezmu si pár tablet, aby to s tělem tak nezámavalo a na služební cesty s sebou beru FIGU tyčinky, protože nikdy nevím, jak se tam budu stravovat a vím, že tyčinka mi nahradí plnohodnotný oběd. Ještě musím taky dodat, že jsem byla plna síly a energie, žádná únava, prostě jsem se cítila skvěle. Vřele doporučuji každému.

Markéta Kopčilová: Jak jsem výše psala Ucelený dietní program FiguACtiv je geniální, nejen že člověk přesně ví co má dělat, ale současně nemá hlad, chuť a nabírá mnoho energie. Líbí se mi rozmanitost chutí (i kdy mi nechutná vanilkový figu Koktejl). Program používám v průběhu celého roku. Např. když mám obžerský víkend, tak si pak dám 2 dny s Figu a kila jsou hned pryč. Ale přes léto jsem jedla šíleně moc ovoce, tedy cukrů a nyní mám období zákusků. Takže jsem přirala 2,5 kila tuku zpět – svou vlastní vinou. Takže se moc těším na povánoční usměrnění stravy s Figu. Je to legrace, baví mne užívat si, když vím, že následky se dají snadno napravit. Dokonce mám kolem sebe lidi kteří si dávají měsíc s FiguAktiv programem, aby pak mohli zabít prase, užívat si škvarky a bůček a nemít následky.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása