Novinky

Helou! je online!

Helou! je online!

Jsme online! Hello! Tedy… Helou! Konečně jsme spustili novou podobu online magazínu Helou! a pevně věříme, že si zde najdete spoustu pozitivního a kvalitního čtení, které pro vás autorsky vytváří redakce Helou! Ano je to tak. Nepřebíráme žádné materiály třetích stran, protože máme rádi kvalitu a originály, a navíc máme světu co sdělit. Proč to všechno děláme? Chceme inspirovat naší cestou, vizemi, úspěchem, rodinou, hodnotami, které vyznáváme, podnikáním, životním stylem… je tolik témat a tolik cest! Informace, které zde najdete jsou z různých projektů, které vytváříme a vzácně se zde potkává racionální levá a kreativní pravá hemisféra.

Platforma Helou! již několik let podporuje „oba břehy“ lidi, kteří mají rádi kvalitní zdravotní doplňky stravy, kosmetiu, technologie i techniku a stejně tak i ty, kteří tyto všechny produkty chtějí správně nabídnout v rámci přímého prodeje nebo Multi level marketingu (MLM). Na trhu jsme našli spoustu kvalitních produktů a značek a z této obrovské škály jsme si vybrali německou společnost LR Health & Beauty, která je na trhu několik desítek let. Toto dává určitý klid, informace i možnosti, které jsme jinde v takové kvalitě nenašli.

Chceme inspirovat naší cestou, vizemi, úspěchem, rodinou, hodnotami, které vyznáváme, podnikáním, životním stylem… je tolik témat a tolik cest!

Základní témata našeho webu jsou odvozeny ze zkratky Helou a jejího překladu z angličtiny:

  • Health / zdraví
  • Emotions / emoce
  • Lifestyle / životní styl
  • Opportunity / příležitost
  • Unity / jednota

Na webu Helou.cz najdete exkluzivně také informace, které skutečně nikde jinde nenajdete, a to praktické poznatky ze života LR Organizační manažerky Ing. Markéty Kopčilové a stejně tak profesionála ve světě skutečných médií a marketingu Petra Kopčila. Jak informace využít pro podnikání v  MLM, jak budovat značku v MLM, jak začít vlastní marketing a vytvořit systém v systému, jak se správně prezentovat, jak komunikovat sám se sebou, jak pochopit NE jako výzvu… témat je mnoho. Takže hezké letní čtení a vzhůru do akce!

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky