NovinkyZdraví

Jak jednoduše vyléčit molusky

Už jste se někdy setkali s moluskami? Pokud nevíte, co to je, buďte rádi! Jde o vysoce infekční onemocnění, pupínky se podobají bradavicím, lze je vymáčknout. Nejčastěji tímto onemocněním trpí malé děti, ale můžou onemocnět i dospělí, a to zpravidla kontaktem s infikovaným člověkem. Také se to přenáší kontaktem s infikovaným předmětem. Inkubační doba je od dvou do sedmi týdnů.

Naše první setkání s moluskami proběhlo tak, že jsme chodili s dětmi na bazén plavat. Člověka by nenapadlo, že když chce dopřát dětem trochu pohybu a vyřádění, tak si může domů přinést takovou „výslužku“. Dlouho jsem si ničeho nevšimla. Začalo to jedním malým pupínkem a postupně se to začalo rozlézat po celém těle. Mezitím jsem obě děti koupala pohromadě a vůbec mi nedošlo, co tím vlastně způsobím. Po zhruba dvou týdnech se začaly objevovat pupínky i u dcerky. Zašli jsme proto k paní doktorce, kde nám „po doktorsku“ oznámila, že se s největší pravděpodobností jedná o molusky. Vůbec jsem netušila oč jde a paní doktorka nám navrhla „seškrabávání“. V dobré víře, že se všeho zbavíme a bude klid, jsem na to kývla. Pro mě to bylo pět minut hrůzy, ale co zažíval syn raději nebudu popisovat… Nakonec to dopadlo tak, že se molusky rozlezly ještě více.

Pro mě to bylo pět minut hrůzy, ale co zažíval syn raději nebudu popisovat…

Začala jsem pátrat na internetu a po zvážení jsem nakoupila mast přímo na molusky. Mast nesmírně smrděla po česneku, ale říkala jsem – si zatnu zuby a překonám to, hlavně když bude syn konečně zdravý a zbavíme se toho. Po měsíci mazání jsem výsledky neviděla. Zkusili jsme tedy další variantu – prostředek k desinfekci pokožky a sliznic. Molusky jsme propichovali, ale i toto řešení bylo bez viditelného výsledku. V té době jsem příznaky molusek pozorovala už i na dcerce.

Paní doktorka nás poslala na kožní, ale tam jsme dostali pouze mast s kortikoidy s tím, že máme mazat, a že to vymizí a nebo nám doporučila seškrábnutí. To jsem po předchozí zkušenosti samozřejmě odmítla. Mast jsem nedávala. Byla jsem nešťastná a nevěděla co dál. Pak jsem si psala s kamarádkou a svěřila se jí se svým problémem. Pozvala mě na kafe s tím, že to probereme a zkusíme ještě něco vymyslet. Moc jsem tomu nevěřila, ale šla jsem. Nakonec na setkání dorazila ještě jedna naše společná kamarádka, která ihned zavolala primáři a konzultovala s ním náš stav a ten navrhl podporu stávající léčby za pomoci produktů LR Health & Beauty. A tohle bylo moje první setkání s touto značkou. Moc jsem tomu po předchozích zkušenostech nevěřila, byla jsem ochotná už vyzkoušet naprosto vše. Dala jsem tedy na rady pana primáře. Produkty jsem si objednala a začali jsme užívat. Asi po týdnu už byly vidět první výsledky zlepšení. Zhruba do dvou týdnů molusky začaly ustupovat, po třech týdnech zůstaly už jen malinké molusky a do měsíce bylo vše pryč!

Po implementaci produktů od LR jsem zašla ukázat děti k paní doktorce. Ta jen nevěřícně kroutila hlavou, jak jsme to zvládli. Tímto bych holkám chtěla poděkovat za velkou pomoc a jsem ráda, že jsem měla tu možnost poznat tyto produkty a nedám na ně dopustit!

Potřebujete také pomoc? Ráda vám poradím, které produkty a v jakém dávkování jsem použila. Bohužel vlivem Nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 1924/206 o výživových a zdravotních tvrzeních, vám to sem nemohu napsat konkrétně, což mne mrzí, neboť si dokáži představit, jak se cítí máma dětí s nekonečnými moluskami.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky