Také se těšíte na svou vysněnou dovolenou? My velmi. Máme prostě radost. Na druhou stranu, kromě radosti jsou blízko nás také nástrahy v podobě úrazů a zdravotních komplikací. Dříve jsem neměla znalosti a jasná řešení nejen pro prevenci, ale také pro akutní řešení problémů léta. Vlastně jsme byli naštvaní, že se stalo to či ono, léčení bylo pomalé, drahé a zbytečně bolestivé. Ale to se změnilo, tak přináším inspiraci. 

Když s vámi mluvím, často se mne ptáte: „Když už něco hrozí, lze tomu předejít a nebo alespoň zkrátit dobu regenerace a léčení?“

Z mých zkušeností  říkám ANO! Máme mnoho zkušeností. Ať se jednalo např. o odřená záda, rozbitá kolena i čelo našeho synka a nebo třeba o salmonelou u naší dcery. To fakt nechcete. Vše jsme vyřešili rychleji, příjemněji a levněji, než kdykoliv předtím.

Takže syn, jeho odřeniny a roztržené čelo. Naštěstí v té době, jsem už měla zkušenosti s produkty Aloe Vera, v kvalitě LR Health & Beauty. Především nás zachraňuje Aloe Vera sprej první pomoci s bylinkami a dále 90% Aloe Vera koncentrát. Vše má tak snadné a logické použití, že dokonce  i náš tatínek věděl co dělat a dokázal ošetřit syna tak, že za pár dní bylo vše zhojeno a po další péči, dokonce bez trvale ošklivé jizvy na čele, která vážně hrozila. Vše navíc bez zbytečné bolesti.

 

Nástrahy číhají také v podobě nedostatečně upraveného jídla na výletě. Dcera Anička po kuřecích stripsech dostala obrovské křeče v břiše a nastalo nekonečné zvracení  a průjem.  Verdikt lékaře: „salmonela“! Takže byl v ohrožení jak zaplacený dětský tábor, tak i naše dovolená. Nezmatkovali jsme, v naší domácí zásobě jsme měli typické letní záchranáře, a to je Colostrum a velmi kvalitní patentovaná probiotika Pro 12. To bylo zásadní, bylo to doma přichystáno pro tyto případy a mohlo se to nasadit ihned. S ohledem na závažnost infekce, bylo dávkování a přesný postup nastaveno ještě na míru s lékařem na lince LR. Vše zafungovalo fantasticky a opět dcera vyšla z problémů ve zkrácené době.  

Opakované odběry ukázaly, že bakterie je úspěšně zničena. Pro nás něco neuvěřitelného – ušetřeny storno poplatky a neskutečná radost –  jak dětí, tak i naše. 

A proto miluji všechny produkty, které zachraňují dětem prázdniny a nám rodičům nervy. Přeji všem nádherné prázdniny plně sluníčka a radosti. 

A o sluníčku a ochraně proti jeho škodlivému záření vám napíšu v dalším článku.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky