Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Jak zastavit padání vlasů

Jak zastavit padání vlasů

Krásný den, milí čtenáři. Dnes jsem se rozhodla napsat pár řádků na aktuální,  velmi diskutované téma, a tím je padání vlasů. A na své si příjdou také muži.

Každý organismus prožívá různá období, kdy trpí nedostatkem vitamínů, minerálů a stopových prvků. To má pak velký vliv na kvalitu a růst vlasů. Pro velkou část populace je tímto obdobím často právě konec zimy, kdy je nedostatek přirozených vitamínů. Mnozí však nekonzumují dostatečné množství vitamínů ze stravy ani v období, kdy jsou vitamíny běžně dostupné. Zvýšené vypadávání vlasů pak často ohlašuje hypovitaminózu některého vitamínu.  Další příznaky tohoto stavu jsou  také suchá kůže nebo lomivost nehtů.

Moje praxe mi jasně dokazuje, že mimořádně kvalitním doplněním přirozených vitamínů je produkt LIFEKTAKT Vita Active od LR Health & Beauty. Výsledek je vidět již při běžné denní dávce 5 ml. Upravenou výživou bohatou na vitamíny se takto vyvolaný výpad vlasů brzy zastaví.

Vypadávání vlasů může mít mnoho dalších příčin, a to např. nákaza plísněmi, následky celkových infekcí, zátěžových situací, užívání antikoncepčních pilulek i použití některých léků – zde dochází k úbytku minerálů a k překyselení organismu – a to je pak pro vlasy rovněž velký šok. K doplnění kvalitních minerálů je vhodný produkt LIFETAKT Pro Balance opět od LR , který dodává vašemu tělu cenné zásadité minerály a stopové prvky.

U žen se vyskytuje přechodný výpad vlasů v různých obdobích, jako je např. puberta, porod a v neposlední řadě klimakterium. Je zde důležitá péče o vlasovou pokožku. Osvědčuje se mi prokrvovat vlasovou pokožku patentovanou vlasovou sérií L-Recapin od LR. Jde o nehormonální intenzivní podporu výživy a prokysličení a výživu vlasové cibulky.

A co muži?

Také u mužů dochází k padání až plešatění vlasů. Je to dáno buď geneticky, nebo tzv. androgenním vypadáváním, což je ovlivněno hormony. Pánové, klid! V tomto případě lze – skutečně lze –  padání vlasů silně zpomalit a hlavně intenzivně stimulovat růst vlasů v případě oslabení vlasové cibulky… určitě, pánové, tuto sérii, vyvinutou hlavně pro vás! vyzkoušejte. Naučte se, jak ji správně používat a čekejte cca do 3 měsíců výsledky. A kdy je vhodná doba? V případě, že vám řídnou kouty nebo prosvítá tzv. “cdčko”.  Pokud máte již hlavu jako koleno, nepomůže ani L-Recapin, je už pozdě. Tam se zajímejte spíše o kvalitní krém proti slunečnímu záření.

TIP NA ZÁVĚR:  Pokud doma máte problém s padáním vlasů, doporučuji vzájemnou masáž vlasové pokožky, neboť masáž od druhého je vždy příjemnější, než když si masírujete pokožku sami. Přeji Vám krásné společné chvilky!

 

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!